*** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Skyline
    Grinder
    • Dec 2008
    • 510

    #46
    Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #47
      Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

      i like skyline oma

      Comment

      • Madis Very
        Bännitud
        • Aug 2009
        • 2951

        #48
        Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***



        Standard

        Comment

        • hoss23
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 2551

          #49
          Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

          Comment

          • Pahvak
            Pastilaa?? Ei!
            • Dec 2008
            • 4431

            #50
            Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

            Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
            ROFL. Threadi parim wallpaper imo.
            Fullstacks have more fun.

            Comment

            • hoss23
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 2551

              #51
              Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

              Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
              ROFL. Threadi parim wallpaper imo.
              Merelt suht standart sellise näoga koju puhkusele tulla

              Comment

              • Pahvak
                Pastilaa?? Ei!
                • Dec 2008
                • 4431

                #52
                Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

                Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
                Merelt suht standart sellise näoga koju puhkusele tulla
                Mis teil seal merel toimub? Motiveerite üksteist? :D
                Fullstacks have more fun.

                Comment

                • hoss23
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 2551

                  #53
                  Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

                  Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                  Mis teil seal merel toimub? Motiveerite üksteist? :D
                  Eips, käime ratastega täispeaga ekstreemi tegemas linnapeal :D

                  Comment

                  • rohelinekonn
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 3808

                    #54
                    Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

                    Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
                    Eips, käime ratastega täispeaga ekstreemi tegemas linnapeal :D
                    ära valeta õli panid mõne parmu pooliku õlle vuuki ja said tongi.

                    Comment

                    • Cypher0
                      Pokkerihai
                      • Jan 2010
                      • 1512

                      #55
                      Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

                      1920x1200 17" 'laptop'.

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #56
                        Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

                        Alienware läpakas? Väga nutine resolutsioon igatahes ja GTA on in :D

                        Endal 16" Studio XPS 1920x1080, olen kade :)

                        Comment

                        • Cypher0
                          Pokkerihai
                          • Jan 2010
                          • 1512

                          #57
                          Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

                          Alienware M17x jah:) Läpakas on natuke palju öeldud tegelikult, sest süles väga pikalt hoida ei viitsiks seda, pigem portable desktop:D

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #58
                            Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

                            Eestis kuskil müüakse ka või välismaalt tellisid?

                            Comment

                            • Cypher0
                              Pokkerihai
                              • Jan 2010
                              • 1512

                              #59
                              Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

                              Tellisin USAst ühe teise firma kaudu, kuna AW ise neid väljaspoole USA-d ei saada. Delli Eesti esinduse kaudu oleks saanud muidu Inglismaalt ka tellida, aga tunduvalt kallimalt ja tunduvalt kehvemate näitajatega masina.

                              Comment

                              • rohelinekonn
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 3808

                                #60
                                Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...