*** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Aiwz
    Julm Donk
    • Feb 2009
    • 50

    #16
    Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

    1680x1050 mõlemad
    epic pilt ka obviously

    Comment

    • Fabulous
      Pokkerihai
      • Jan 2010
      • 2674

      #17
      Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

      Algselt postitas Mitokonder Vaata postitust
      mmmmmm....WOW ilutseb ka teiste tegelaste seas
      Ma pole WoW'i enam päris mõnda aega mänginud. Nüüd toksin nädalas ainult paar tundi uue expansioni betat, kui igav hakkab.

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #18
        Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

        Ziimukaz võiksid sheerida tagatausta ;D Jaa cocale niipalju, et minu desktop on 100% true :D Mulle ei meeldi kui seal on ikoone :D

        Comment

        • Tarmonator
          Lingiparandaja
          • Oct 2008
          • 3274

          #19
          Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

          Tavaliselt on puhtam mu desktop, aga praegu mingid naise kooli asjad. mind ka häirivad igasugused ikoonid töölaual.

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • lebovend
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2420

            #20
            Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

            Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
            ma ei usu, et kõigil on desktopid alati 100% korras...nii nagu igal pildil. See on fake...milleks faket lisada?
            2ra aja kelbast, ema on sul fake.

            mul on 100% korras, it's called
            [ ] Show desktop icons.

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • noname
              Purjus foorumlaste kaitseingel :P
              • Oct 2009
              • 2366

              #21
              Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

              Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
              ma ei usu, et kõigil on desktopid alati 100% korras...nii nagu igal pildil. See on fake...milleks faket lisada?
              Kust maalt hakkab 100%?

              Endal oli ka natuke rohkem faile Desktopil,aga nüüd sai Desktop korda tehtud tänu sellele teemale

              Comment

              • Pahvak
                Pastilaa?? Ei!
                • Dec 2008
                • 4431

                #22
                Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

                Laptopi oma esialgu.

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                Fullstacks have more fun.

                Comment

                • lenC
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 6440

                  #23
                  Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

                  Comment

                  • levis
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 1557

                    #24
                    Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

                    Algselt postitas noname Vaata postitust
                    Kust maalt hakkab 100%?

                    Endal oli ka natuke rohkem faile Desktopil,aga nüüd sai Desktop korda tehtud tänu sellele teemale
                    Kui desktopi korras hoida, siis pole vaja seda ka kunagi koristada

                    Comment

                    • Platinum
                      FPP Pro
                      • Jan 2010
                      • 248

                      #25
                      Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

                      rofl@ youporn + k2edkaasa.rar

                      Comment

                      • k2snakalle
                        Pokkerihai
                        • Dec 2008
                        • 2545

                        #26
                        Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        17"+22"
                        Last edited by k2snakalle; 26.09.10, 16:47.

                        Comment

                        • KristjanRawk
                          Klubi Liige
                          • Feb 2009
                          • 1133

                          #27
                          Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

                          Last edited by KristjanRawk; 26.09.10, 11:02.

                          Comment

                          • OuMaiGaad
                            Õpihimuline Mängur
                            • Feb 2010
                            • 482

                            #28
                            Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • nikitheone
                              Mr. Puujalg
                              • Aug 2009
                              • 6446

                              #29
                              Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                              Comment

                              • EGERT
                                Vana Tegija
                                • Mar 2009
                                • 1042

                                #30
                                Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

                                Mis mõttega seda kohalikku ilma huvitav vaja on, aknast ei taipa keegi välja vaadata vä? :D

                                Comment

                                Working...