Millest on teil Eestis puudus?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rigged
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2535

    #106
    Re: Millest on teil Eestis puudus?

    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Dr. Pepper on nuts.
    Proovisin kunagi, ei meeldinud üldse, ju harjumise asi, purgis pepsi on hea tho

    Comment

    • Cremer
      FPP Pro
      • Oct 2008
      • 214

      #107
      Re: Millest on teil Eestis puudus?

      klaaspudelis pepsist tunnen puudust :s

      Comment

      • Oliverk
        Moderaator
        • Nov 2008
        • 3016

        #108
        Re: Millest on teil Eestis puudus?

        Algselt postitas J0kker Vaata postitust
        tahaks cherry colat!
        Saatsin Coca Cola balticusse kunagi isegi arupärimise, et miks ei ole. Vastus oli mingi huina muina, et ei olnud huvi rahval ja äkki kunagi tuleb jälle.

        Comment

        • Toomasl
          FPP Pro
          • Nov 2008
          • 258

          #109
          Re: Millest on teil Eestis puudus?

          Starbucksi Iced Coffee klaaspudelis erinevate maitsetega. USAs sai tarbitud seda, täielik nuts.

          Comment

          • Timpz
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2029

            #110
            Re: Millest on teil Eestis puudus?

            KFC again

            Comment

            • Madis Very
              Bännitud
              • Aug 2009
              • 2951

              #111
              Re: Millest on teil Eestis puudus?

              Algselt postitas Timpz Vaata postitust
              KFC again
              pluss neli tuhat üks

              väga imelik tõesti, et ei ole veel

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #112
                Re: Millest on teil Eestis puudus?

                Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
                pluss neli tuhat üks

                väga imelik tõesti, et ei ole veel
                Isegi Soomes ei ole ju?

                Comment

                • Madis Very
                  Bännitud
                  • Aug 2009
                  • 2951

                  #113
                  Re: Millest on teil Eestis puudus?

                  oo wow, had no idea

                  nad võiksid siis juba siia poole vaadata !!

                  Comment

                  • rahvavaenlane
                    Klubi Liige
                    • Dec 2009
                    • 3040

                    #114
                    Re: Millest on teil Eestis puudus?

                    jah, kallid kaasfoorumalsed, aga mõelge selle peale, et mädanenud männi kännu pealt põdrasamblasse kusta saab ainult eestis.

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #115
                      Re: Millest on teil Eestis puudus?

                      Sallivust ühiskonnas.

                      Comment

                      • Uniquest
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 615

                        #116
                        Re: Millest on teil Eestis puudus?

                        I don't think many Estonians would be buying it, if you know what I mean...

                        Comment

                        • rohelinekonn
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 3808

                          #117
                          Re: Millest on teil Eestis puudus?

                          Algselt postitas Toomasl Vaata postitust
                          Starbucksi Iced Coffee klaaspudelis erinevate maitsetega. USAs sai tarbitud seda, täielik nuts.
                          oleks siis mingit ice coffeyt eorotripil sai neid tarbitud suht head

                          Comment

                          • ingu
                            Bännitud
                            • Jan 2010
                            • 1283

                            #118
                            Re: Millest on teil Eestis puudus?

                            Spordiriietest, kui ma tahan osta dresse võib ma Võru, Tartu, Põlva poed läbi käia [Tallinna ei hakka sellepärast sõitma] ja võib juhtuda, et ma ei leia neid kuskilt. Näiteks Sportlandis valik üliväike.

                            Comment

                            • Timpz
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2029

                              #119
                              Re: Millest on teil Eestis puudus?

                              Algselt postitas ingu Vaata postitust
                              Spordiriietest, kui ma tahan osta dresse võib ma Võru, Tartu, Põlva poed läbi käia [Tallinna ei hakka sellepärast sõitma] ja võib juhtuda, et ma ei leia neid kuskilt. Näiteks Sportlandis valik üliväike.
                              see pole ju eesti probleem, see sinu elukoha proble

                              Comment

                              • K2snakas
                                Pokkerihai
                                • Feb 2009
                                • 2388

                                #120
                                Re: Millest on teil Eestis puudus?

                                Comment

                                Working...