Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!
ma võtan ka viina. Ilmselt võtame riggediga kahepeale ühe Stöni (eks rigged?). Kui kuco meiega kampa tuleb siis võtame kilose. Kui keegi minuga kampa ei tule - krt joon üksi. Aga õlut küll lürpima ei hakka! See lihtsalt pole sellinne pidu.
ma võtan ka viina. Ilmselt võtame riggediga kahepeale ühe Stöni (eks rigged?). Kui kuco meiega kampa tuleb siis võtame kilose. Kui keegi minuga kampa ei tule - krt joon üksi. Aga õlut küll lürpima ei hakka! See lihtsalt pole sellinne pidu.
TC
Comment