Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!
1.) Täpselt nii, kõik tulevad oma joogiga (topsid on minu poolt)
2.) Süüa tellida ei saa, sest tegemist on peomajaga. Seega tee Mäo ristis peatus....:D
Algselt postitas Rage
Vaata postitust
2.) Süüa tellida ei saa, sest tegemist on peomajaga. Seega tee Mäo ristis peatus....:D
TC

Comment