POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #121
    Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

    +1

    see on 100% kõige parem variant ning erilist aega sa ei kaota sellega

    Comment

    • tolmuahv
      Klubi Liige
      • Feb 2009
      • 2502

      #122
      Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

      Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
      DBL takso teenusest ma ei tea midagi.
      Koht asub Võru tänava lõpus, linna ääres.

      Ma arvan, et te võiks autod sinna oma hotelli/ööbimiskoha juurde jätta. Sealt takso võtta ja öelda "Vahi Tare" juurde ning asi korras :)
      Vahi tare all mõtled seda Rehe litsimaja? Või on sealkandis veel mõni koht?

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #123
        Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

        Vahi Tare ongi selle koha nimi :D
        Rehe "litsimaja" on sealt mingi 1km kaugusel (sealt edasi ja üle raudtee)

        Comment

        • kuco
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1910

          #124
          Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

          Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
          Vahi Tare ongi selle koha nimi :D
          Rehe "litsimaja" on sealt mingi 1km kaugusel (sealt edasi ja üle raudtee)

          http://www.vahitare.ee/
          Afterparty on seal? :)

          Comment

          • tolmuahv
            Klubi Liige
            • Feb 2009
            • 2502

            #125
            Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

            Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
            Vahi Tare ongi selle koha nimi :D
            Rehe "litsimaja" on sealt mingi 1km kaugusel (sealt edasi ja üle raudtee)

            http://www.vahitare.ee/
            Normaalne. Ma elasin esimesed 18 aastat sealt ca. 2 km edasi Ülenurme poole. See tare oli kunagi tuntud selle poolest, et üks poolearuline vanaeit kasvatas seal ca. 20 koera, kes maja ümber vabalt ringi jooksid. Süüa neile ei antud, hammustasid möödakäijate küljest.

            Ja kui keegi veel transporti otsib reedel ca. 19.00 stardiga Tallinnast, siis andke teada. Bensiiniraha ei küsi, üks koht on autos vaba.

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #126
              Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

              afterit võite teha kus tahate, kasvõi loomade varjupaigas :D

              mmm tare on nüüdsest tuntud kui suur peokoht. Kunagi olid sellega mingid jamad, et tundmatud ja lambivennad tulid platsi ja hakkasid laamendama. Minu sünnal seda polnud ja loodetavasti ei juhtu ka meie partyl midagi sarnast

              + meil on Svenza :D

              Comment

              • MissLiz
                Jube Noob
                • Jul 2009
                • 112

                #127
                Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

                See lambivendade teema on kuulujutt...

                Logish kui sa seal klassiläbu pead, ja klassikaaslased ka kõigile ülejäänud koolikaaslastele räägivad, siis lendavad ülejäänud ka asja kaema :)

                Mina seal vähemalt 10 pidu pidanud ja pole kordagi lambikaid sisse lennanud.

                Comment

                • runnar
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 740

                  #128
                  Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

                  Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
                  Runnar,

                  Ma peaks reedel 17.45 Kiievi lennult jõudma. Käiks kodust läbi ja oleks tõenäoliselt 19-paiku valmis liikuma. Subject to no fuckups from Estonian Air. Võta ühendust kui transporti endiselt vaja on.
                  saatsin PMi

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #129
                    Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

                    Ma proovin teisipäeval normaalsel ajal ärgata ning linna kaelapaelu vaatama minna :D. Tõenäoliselt failin ja see lükkub viimasele hetkele...

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #130
                      Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

                      sheeri siia mõned tartu takso numbrid

                      Comment

                      • Pahvak
                        Pastilaa?? Ei!
                        • Dec 2008
                        • 4431

                        #131
                        Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

                        Algselt postitas MissLiz Vaata postitust
                        See lambivendade teema on kuulujutt...
                        Päris kuulujutt ilmselt mitte. Aga minu sealsed peod on peksuta jäänud.

                        http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=258473
                        Fullstacks have more fun.

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #132
                          Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

                          7 343 333 - see kõige soodsam, 8kr
                          7 422 222 - rivaal, keskmine , 9kr

                          kalleid ei tea...ylemised odavad taksod on kõige paremad. (kallid on 12 eekused ning leidub ka 15 eekuseid, aga need on suht püssid bemmid, mesad jne)
                          tõenäoliselt kui kesklinna olympsist sõita vahisse, läheb mingi 100 eek
                          Last edited by hotcocacola; 20.09.10, 21:31.

                          Comment

                          • MissLiz
                            Jube Noob
                            • Jul 2009
                            • 112

                            #133
                            Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

                            7 366 366 (8 kr/km plus tavaliselt suht muhedad juhid)

                            Ja minuteada alla 8.- taksot tartus ei saagi...

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #134
                              Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

                              aaa õige jah, 8 olid kõik...my bad, muudan ära

                              Comment

                              • Tarmonator
                                Lingiparandaja
                                • Oct 2008
                                • 3274

                                #135
                                Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

                                1300 = 7 343 333

                                viimati oli 7.90 kui sõitsin
                                ilmselt ümmardatud et eurodes hind ilusam oleks sildil.

                                Comment

                                Working...