vahet pole 0,5 peab ainult 1 korra viina valama lihtsalt
hahahahaaaaaa, good point :D
* Ostan ka ühe paki kõrsi igaksjuhuks (ärge ajage, et see on naistele. Ma lives lasen ka kokse kõrrega, see niidab nii hullult. Pidevalt on kõrs suus, siis kox hävineb ulme kiirusega :D)
Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!
"mäsa" ütleb selle peale et mehed ei ime :D
Ja järab lihtsalt kõrre pooleks. Saadab veel ettekandja *****, et kas ma näen välja nagu pederast vä? :D:D:D
Comment