Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !
palltool pidi väga kasulik olema, nagu ringvaates seletati ja teemasse 2+2st:
http://forumserver.twoplustwo.com/sh...postcount=4109
palltool pidi väga kasulik olema, nagu ringvaates seletati ja teemasse 2+2st:
http://forumserver.twoplustwo.com/sh...postcount=4109
Comment