Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !
no see triiinu baar oma omette teema ja, ma vist mõned korrad sinna sattunud paar aastat tagasi siis kui alaealine olin veel :D
no see triiinu baar oma omette teema ja, ma vist mõned korrad sinna sattunud paar aastat tagasi siis kui alaealine olin veel :D
Comment