*** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jrgn hell
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 3328

    #751
    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

    värske camel mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

    Comment

    • jrgn hell
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 3328

      #752
      Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

      ja vihased naabrid

      Comment

      • nummar
        Õpihimuline Mängur
        • May 2009
        • 322

        #753
        Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

        debiilsus, viimase 12h jooksul olen vähemalt 20 korda KK vs AA kaotand ja hunniku veel AA vs KK ka otsa !!!!!!!!!11111111111111111111

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #754
          Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

          Oo, kes koju lastud :) ja kohe tulistab sada posti järjest, sõjavägi pole õpetanud :)

          Comment

          • jrgn hell
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 3328

            #755
            Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

            tigrano kurAt, nagu vend, pea vastu, mul sõbrad ukse taga


            srankaka, ja rankapoeg, coddecci, sa ka, keefir türil on kalllis, ranka, sA osta tupsu

            pidage vastu sõbrad,









            kak ras sekretov
            Last edited by jrgn hell; 18.09.10, 10:51. Põhjus: hundinui

            Comment

            • Supsti
              Grinder
              • Dec 2008
              • 863

              #756
              Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

              Kas keegi 216k ftp punkti müügist pole huvitatud?

              Comment

              • atsetoon
                Joomas õlut Atsetooniga
                • May 2009
                • 1105

                #757
                Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                15 minni, lähen linna. kui keegi järelvalvajaks tuleb, saab räige respekti!
                lisaks juurde, et 8mini tagasi oli mu korteris reealne supermodell.
                kui keegi ei usu, siiis PM
                Last edited by atsetoon; 18.09.10, 00:53.

                Comment

                • pilme10
                  FPP Pro
                  • Jun 2009
                  • 224

                  #758
                  Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                  cool story bro

                  Comment

                  • mislinn
                    Pokkerihai
                    • Apr 2009
                    • 1734

                    #759
                    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                    Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
                    15 minni, lähen linna. kui keegi järelvalvajaks tuleb, saab räige respekti!
                    lisaks juurde, et 8mini tagasi oli mu korteris reealne supermodell.
                    kui keegi ei usu, siiis PM
                    Mis nimega sa staris pelid, me vist mängime sama limiiti...

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #760
                      Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                      oh....jälle nii kinni nv. When will it end.

                      Comment

                      • mislinn
                        Pokkerihai
                        • Apr 2009
                        • 1734

                        #761
                        Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                        Algselt postitas inward Vaata postitust
                        oh....jälle nii kinni nv. When will it end.
                        Ma pole veel aru saanud, et kas sa kaine ka kunagi oled vä?

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #762
                          Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                          [YOUTUBE]tGCftAfLtrU[/YOUTUBE]

                          uued osad

                          Comment

                          • camu
                            Super Moderaator
                            • Jan 2009
                            • 3411

                            #763
                            Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                            Käisin täna üle pika aja kohalikus baaris. (Triinu baar, kui kellelegi midagi ütleb). Obv oli standard küte, nagu cocale meeldib öelda, küll mitte muusikaga seotud seekord. Obv läks ka noorte kukkede vahel seisuks. Täitsa haige, ma ise kohalik inimene, seal mingi 10 aastat käinud ja nüüd minnes ühtegi noort kohalikku nolki ei tunne! Ilge munnimõõtmine käib. Vaatasin kõrvalt ja ütlesin paar sõna nolkidele, hetkel veidi kahetsen, et õpetada ei saand.
                            Siin laidetakse kindlasti mu jutt maha, aga suva.
                            Siis tulin koju, võtsin mõned kõrgemad lauad nl100 -nl1000. Arvestades seda et nl50-s olen viimase 3 päevaga 18 bi maha tiltand või kaotand ja ka variatsioon on võimust võtnud polnudki kõige hullem.

                            Comment

                            • camu
                              Super Moderaator
                              • Jan 2009
                              • 3411

                              #764
                              Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                              irw. Kogemata panin et last 1000 hand, kontrollisin ise ka, et mis teema on! Kusjuures oligi täpselt tuhat kätt viimane sess! Õhtul enne seda jäin siiski 200 miinust!

                              Comment

                              • kjmrc
                                Pokkerihai
                                • Aug 2009
                                • 4541

                                #765
                                Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                                Lol triinubaar.. ma seal ühe korra vist käinud ja siis oli puupüsti täis see koht :D Ja minujaoks olid kõik seal tundmatud, ei tea, rohkem pole eriti isu sinna minna, parema meelega Madhouse aga üldiselt korra kuus ainult peol käin, ära on tüüdanud samad näod jms :D


                                E: Ärge minge kainekaks, kuradima alles sain roolist tulema :D Crazy

                                Comment

                                Working...