*** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Fabulous
    Pokkerihai
    • Jan 2010
    • 2674

    #601
    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

    Kui kellelgi on gümnaasiumist alles permutatsioonide, variatsioonide, kombinatsioonide, Bernoulli valemi ja/või geogeetrilise tõenäosuse ülesandeid, siis palun PM'ige neid ( eelistatavalt kontrollimiseks koos lõppvastusega ) mulle tänase õhtu jooksul. Enda materjalidest on kõik läbi lahendatud, aga tahaks ikka asja hommseks tööks väga hästi selgeks saada :).

    Comment

    • kilu6
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1305

      #602
      Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

      Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
      Kui kellelgi on gümnaasiumist alles permutatsioonide, variatsioonide, kombinatsioonide, Bernoulli valemi ja/või geogeetrilise tõenäosuse ülesandeid, siis palun PM'ige neid ( eelistatavalt kontrollimiseks koos lõppvastusega ) mulle tänase õhtu jooksul. Enda materjalidest on kõik läbi lahendatud, aga tahaks ikka asja hommseks tööks väga hästi selgeks saada :).
      1. Arvuta välja, mitu % on võiduvõimalus, kui tuleb mängida coinflip challenge.

      Tuleb nii males, backgammonis kui pokkeris saada 2 võitu kolmest matshist. Oletame, et males ühe mängu EV on 50%, backgammonis 45% ja pokkeris 40%. Kui suur on sinu võiduvõimalus?

      2. Milline peaks olema backgammoni ja pokkeri võidu%, et kokku tuleks vähemalt 10% võiduvõimalust.

      -----------

      Sõnastus jah nats keeruline, aga ma saan aru, et mängitakse igas distsipliinis kuni kahe matshi võiduni ja pead kõigis kolmes võitma. Ühes matshis on 2 blitz malet, seega mängitakse 4x või 6x malet + 2x või 3x pokkerit ja backgammonit. Ja gammonis on 7punkti mängud, st et seal sees vast 3-4 mängu.

      Quote:
      The Match Setup
      The Match will be played over two days. The first round of matches will be played the 7th of October.
      The second round and potentially third round matches will be played the 8th of October.

      The winner has to win 2 out of 3 games. Example to win in poker you need to win 2 out 3 matches and you need to win in all disciplines.

      Poker
      Will be played as Pot Limit Omaha with 30 min blind levels starting at 25/50 with 5000 chips.

      Chess
      Two blitz games (5 min) with an Armageddon game as tiebreaker
      Armageddon is played with 6 min for white and 5 min for black. Black wins with a draw.

      Backgammon
      7 points matches. Bronstein time (just like online poker): 18 sec per decision + 3 min in bank per point.

      Comment

      • Fabulous
        Pokkerihai
        • Jan 2010
        • 2674

        #603
        Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

        Algselt postitas kilu6 Vaata postitust
        1. Arvuta välja, mitu % on võiduvõimalus, kui tuleb mängida coinflip challenge.

        Tuleb nii males, backgammonis kui pokkeris saada 2 võitu kolmest matshist. Oletame, et males ühe mängu EV on 50%, backgammonis 45% ja pokkeris 40%. Kui suur on sinu võiduvõimalus?

        2. Milline peaks olema backgammoni ja pokkeri võidu%, et kokku tuleks vähemalt 10% võiduvõimalust.
        Ma ei kujuta ette, kuidas ma neid arvutama pean ja ma pakun, et mu vastused on valed, aga täiesti huupi pakuks, et:

        1) 4,5%
        2) Backgammon - 65%; Pokker 60%

        Comment

        • raaids
          Grinder
          • Mar 2009
          • 606

          #604
          Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

          Kas sharkscope arvestab turniiride ja sng tulemustes rebuyde ja add-onidega ka?

          Comment

          • Supsti
            Grinder
            • Dec 2008
            • 863

            #605
            Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

            KINK 2 GOLLI JA VÕTKE VÄLJA

            Comment

            • andu_andu
              Pokkerihai
              • Jan 2009
              • 4050

              #606
              Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

              Algselt postitas raaids Vaata postitust
              Kas sharkscope arvestab turniiride ja sng tulemustes rebuyde ja add-onidega ka?
              jep. Arvestab palju keskmiselt tehti ja paneb selle igaühe buy-innile juurde, seega kaudselt arvestab.

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #607
                Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
                jep. Arvestab palju keskmiselt tehti ja paneb selle igaühe buy-innile juurde, seega kaudselt arvestab.
                aaa kaudselt...wau, ma ei teadnudki seda

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #608
                  Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                  Tarmo Kink lõi Inglise 1.divisjonis kaks väravat ja aitas oma meeskonna võidule. On mees, sai ehk jala lahti rsk :D

                  Comment

                  • muruntau
                    • Jan 2009
                    • 4325

                    #609
                    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                    lugesin just wikipediast jalka ajaloo kohta. Keskajal ja hiljem kui reegleid väga ei olnud veel oli mäng ikka väga jõhker, ühes mängus olevat 9 inimest surma saanud, :D Muidugi oli mängijaid rohkem kui tänapäeval, saja kanti oli tavaline ja kuni 1000 mängijat polnud ka väga erakordne.

                    Mõned pildid soo jalgpallist :


                    Comment

                    • harryahven
                      Pokkerihai
                      • Dec 2009
                      • 1964

                      #610
                      Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                      minu jaoks suht unreal käsi:

                      Last edited by harryahven; 15.09.10, 08:06.

                      Comment

                      • Rigged
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2535

                        #611
                        Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                        Algselt postitas harryahven Vaata postitust
                        nice hand, nice call

                        Comment

                        • MagicFriend
                          Õpihimuline Mängur
                          • Sep 2010
                          • 369

                          #612
                          Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !



                          [YOUTUBE]Cz2UazMk09I&NR=1[/YOUTUBE]


                          jarvakandi jamm on ka fun, lmao, l6pus v6idab mees.

                          Comment

                          • Skyline
                            Grinder
                            • Dec 2008
                            • 510

                            #613
                            Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                            [YOUTUBE]yTJpd57jLiY[/YOUTUBE]

                            Comment

                            • harryahven
                              Pokkerihai
                              • Dec 2009
                              • 1964

                              #614
                              Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                              Algselt postitas Skyline Vaata postitust
                              [YOUTUBE]yTJpd57jLiY[/YOUTUBE]
                              lol, väga sick, viimane klemm pakib reaalselt

                              Comment

                              • Kris
                                Grinder
                                • Mar 2009
                                • 860

                                #615
                                Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                                miks hommiku nii kurva videoga alustad...

                                Comment

                                Working...