Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !
*** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
-
Comment
-
Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !
Mina arvan, et fake, sest pärast accidenti on kogu asi liiga hästi kaadris:)Algselt postitas Codecci Vaata postitustOmg, fake?
Comment
-
Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !
Kui ehtne, siis ikka väga jõhkerAlgselt postitas harryahven Vaata postitust
Comment
-
Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !
FYPAlgselt postitas pikk28 Vaata postitusthea koss tuleb praegu hispaania vs serbia. suht nuts koos Alexandriga.
Mäng on tõesti hea.
Comment
-
Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !
fake ikka obv, kes filmiks edasi kui parim sõber silme ees surma saab?! kaamera lendaks esimesena vast mucki. kunagi sai isegi sellist huumorit AAE-s proovitud. tutorial siin: http://www.videocopilot.net/tutorial/advanced_car_hit/
Comment
-
Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !
$215 HU Eventit täna 00:00 kõik mängima!
Mingid $74 buy-in Hyper-turbod jooksevad, kus starting stack 500 ja blindid 25/50 antedega esimene level, grindisin mingi 50tk neid, mõnus gämbleda :D
Grindin ennast Silver või GoldStariks nendega :)Last edited by Codecci; 08.09.10, 17:42.
Comment
Comment