Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !
ise kasutasn razeri 3d diamondback ors hiirt, täpselt ei tea kuna hiir kodus.
pole veel sellist pinda leidnud kus see hiir ei liigu. super super hea hiir:D
kui 2 aastat tagasi ostsin maksis 800 kuskil see hiir.
ise kasutasn razeri 3d diamondback ors hiirt, täpselt ei tea kuna hiir kodus.
pole veel sellist pinda leidnud kus see hiir ei liigu. super super hea hiir:D
kui 2 aastat tagasi ostsin maksis 800 kuskil see hiir.
TC
Comment