Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !
Tere Madis!
Kahjuks saatsime teile vale sisuga SMS teate, milles oli kirjas, et olete kvalifitseerunud ühele meie turniiridest. Kuna saatsime teile vale info siis vabanduseks kutsume teid osalema täiesti tasuta €500 Freerollile, mis toimub täna õhtul kell 19:00.
Edu!
I wonder miks nad selliseid asju saadavad mulle, pole ju 21 veel :(
Triobet
Tere Madis!
Kahjuks saatsime teile vale sisuga SMS teate, milles oli kirjas, et olete kvalifitseerunud ühele meie turniiridest. Kuna saatsime teile vale info siis vabanduseks kutsume teid osalema täiesti tasuta €500 Freerollile, mis toimub täna õhtul kell 19:00.
Edu!
I wonder miks nad selliseid asju saadavad mulle, pole ju 21 veel :(
Triobet
Comment