Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !
Oh hea Kajamehe freerollile tekitati mõned lisakohad. Olin ootejärjekorras mingi 135, 130 pidi saama. Nüüd saab donk ka tulla proovima oma luckboxi :D
Oh hea Kajamehe freerollile tekitati mõned lisakohad. Olin ootejärjekorras mingi 135, 130 pidi saama. Nüüd saab donk ka tulla proovima oma luckboxi :D







Comment