Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !
Tahaks potikotti omale millele peale kirjutatud Pokerstars, hea oleks ennast rahustada.
Muidu 1 2008 aasta püss laul kah.
[YOUTUBE]VfGz0Xmgmeo[/YOUTUBE]
Tahaks potikotti omale millele peale kirjutatud Pokerstars, hea oleks ennast rahustada.
Muidu 1 2008 aasta püss laul kah.
[YOUTUBE]VfGz0Xmgmeo[/YOUTUBE]
TC
Comment