*** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • erplander
    ekrelander
    • Oct 2008
    • 1029

    #1276
    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

    Gus Hansen üpris lähedal oma esimesele võrule:

    1 Gus Hansen 3,240,000
    2 Jim Collopy 600,000

    vastasel vaid 25 BB-d alles.

    Live Reporting: http://www.pokernews.com/live-report...ller-heads-up/

    Posted 1 minute ago by danafish

    Jim Collopy has moved in three times in the last four hands - once from the button, and twice from the big blind to limps from Gus Hansen. This tournament could well be headed for Conclusionsville soon...

    --

    Ja tund hiljem:

    Collopy Doubles Again; Stacks Even

    All respect for the physical rail separating the final table from the plebs around it vanished as Jim Collopy made it 84,000, Gus Hansen re-popped to 186,000, Collopy said 584,000 and then called all in to Hansen's push. The sacred final table enclosure was suddenly full of slightly tipsy young men cheering for one side or the other, and the cards were on their backs.

    Collopy: A Q
    Hansen: K K

    Board: bang! A 10 5 4 J

    The pro-Queso end of the rail went wild. Hansen meanwhile is now on tilt - he became rather irritated when the dealer took a while to count the stacks, and he tossed his cards away in anger.

    Collopy's all in was for 963,000, and the stacks are back to even. Extraordinary.
    Last edited by erplander; 24.09.10, 03:11.

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #1277
      Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

      Väga sicko öövahetus.....

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #1278
        Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

        tahaks ühe kõva peeru pannna

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #1279
          Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

          Fuki :D

          Comment

          • variatsioon
            Pokkeritark
            • Nov 2008
            • 5849

            #1280
            Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

            hakkab looma http://www.tarbija24.ee/?id=207066
            päris mitu riiki juba kus osaliselt legaliseeritud.

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #1281
              Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

              tra parem käsi on juba 2 päeva randmest valus ja suriseb näpu otstest pärast turvamehe ülepingutatud valuvõtet....isegi jalga lööb valu ja surina wtf.
              Last edited by inward; 24.09.10, 05:18.

              Comment

              • variatsioon
                Pokkeritark
                • Nov 2008
                • 5849

                #1282
                Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                Algselt postitas inward Vaata postitust
                tra parem käsi on juba 2 päeva randmest valus ja suriseb näpu otsest pärast turvamehe ülepingutatud valuvõtet....isegi jalga lööb valu ja surina wtf.
                CTS?

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #1283
                  Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                  Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                  CTS?
                  Loodan, et mitte. Usun, et läheb lähipäevil üle.

                  Comment

                  • variatsioon
                    Pokkeritark
                    • Nov 2008
                    • 5849

                    #1284
                    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                    avastasin just et mul on noise anxiety ;(

                    kellegil veel mingeid disorder-eid on?

                    Comment

                    • KeRRRt
                      Grinder
                      • May 2009
                      • 774

                      #1285
                      Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                      gus võiks ära jah võitta. muidu läheb varsti bustoks kah. ziggy võtab kõik rahhid ära ju.

                      Comment

                      • miksnii
                        Grinder
                        • May 2009
                        • 580

                        #1286
                        Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                        Ei tia kas just disorder, aga magamisega suht raskusi.
                        Praegu üle 27h üleval olnud ja absoluutselt väsimust/und pole.
                        Mõni teine päev on jälle nii, et olen 9 tundi maganud, 3 tundi
                        üleval passinud ja uuesti mingi 9-10h und lasknud.
                        Viimasel ajal kuidagi väga messi....aga üritan nv'sel
                        alkoabiga uuesti normaalsemaks saada.

                        Comment

                        • variatsioon
                          Pokkeritark
                          • Nov 2008
                          • 5849

                          #1287
                          Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                          Algselt postitas miksnii Vaata postitust
                          Ei tia kas just disorder, aga magamisega suht raskusi.
                          Praegu üle 27h üleval olnud ja absoluutselt väsimust/und pole.
                          Mõni teine päev on jälle nii, et olen 9 tundi maganud, 3 tundi
                          üleval passinud ja uuesti mingi 9-10h und lasknud.
                          Viimasel ajal kuidagi väga messi....aga üritan nv'sel
                          alkoabiga uuesti normaalsemaks saada.
                          täna ärkasin 24.00 ning samuti üritan ndv alko abiga reziimi korda saada

                          Comment

                          • FreakyJason
                            Klubi Liige
                            • Jan 2009
                            • 1381

                            #1288
                            Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                            Ma 2 nädalat spetsiaalselt ennast õhtu tööle sebinud, et öösel ja hommikul mängida saaks. Eile õhtul läksin koju ja no rsk 2h vähkre mis sa vähkred, aga und ei tule :) Hommikul pidin tööle tulema :D

                            Comment

                            • rohelinekonn
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 3808

                              #1289
                              Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                              ahvid

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #1290
                                Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                                Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                                imo
                                mida rohkem sa sööd seda rohkem su magu välja venib ja seda rohkem on sul tühja kõhu tunnet.

                                söö 5x päevas kõht 80% täis. nii magu harjub vähesema söögiga ära ja paari nädala pärast kaob ka nälja tunne.
                                tühja kõhu tunne ei teki tegelikult mao täituvusest... sõltub see veresuhkrust ehk siis sisuliselt insluiini tootmisest, see omakorda sõltub ikkagi toitainete puudujäägist..

                                ehk.. võtad sina suure praetaldriku täie paekartuleid ja sinna kõrvale kirdesaia, vohmid selle kõik sisse, siis tükk aega on küll täiskõhu tunne... tegelikult töötleb keha selle koguse kartuleid läbi, saab sealt ka natukene kasulikke aineid, aga suurem osa sellest portsust töödeldakse lihtsalt energiaks, mis läheb rasvana talletamisele.. ja siis on kohe kõht tühi, sööd aga sama suure portsioni tasakaalustatud toitu.. salatid, täisteratooted, kiudained, liha jms.. püsib näljatunne oluliselt kauem eemal.. rääkimata veel nö aeglaseid süsivesikuid sisaldavatest toiduainetest.. mis hoiavad veresuhkru taset üsna pikalt stabiilsena üleval.

                                täpsemalt paluks lugeda sellest: http://toitumine.ee/

                                Comment

                                Working...