Re: Snus/Mokatubakas
Kaks aastat võid ilma panna HIV-posiitvset ka ilma, et HIV-i saaksid. See ei ole erand vaid reegel.
Ehk teisõnunagu nagu udikaz ütles: 2a ei ole mingi ajaline näitaja ning kõik kahjud tervisele tekivad aastakümnetega, mitte paari aastaga. Isegi heroiini tarbimisele 2aastat ei tule suuremad tervisevead välja.
Algselt postitas trasadonkad
Vaata postitust
Ehk teisõnunagu nagu udikaz ütles: 2a ei ole mingi ajaline näitaja ning kõik kahjud tervisele tekivad aastakümnetega, mitte paari aastaga. Isegi heroiini tarbimisele 2aastat ei tule suuremad tervisevead välja.
Comment