Snus/Mokatubakas

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #46
    Re: Snus/Mokatubakas

    Mäletan,et kunagi kui tegin siis tegin koguaeg mingeid siukseid patju millel oli valge hai pilt karbi peal vms.Need olid mõnusalt kanged ja andis tunda ikka,et midagi all on.(Mokakas siis)

    Comment

    • udikaz
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 1946

      #47
      Re: Snus/Mokatubakas

      On kellelgi snussi müüa. Asun Tallinnas ja liiklen autoga, tuleksin ise järgi. Andke teada. PM.

      Comment

      • jaagup17
        Vana Tegija
        • Mar 2009
        • 1090

        #48
        Re: Snus/Mokatubakas

        Sama küsimus siin, kust ma mustakalt mingisugust tupsi saaks osta ???

        Comment

        • H2O
          Õpihimuline Mängur
          • Nov 2008
          • 362

          #49
          Re: Snus/Mokatubakas

          Korra proovinud kunagi ammu, mulle ei istu. Minu meelest suhteliselt mõtetu teema, sama nagu suitsudki, kuigi ise suitsetaja :P.

          Comment

          • Merr
            Bännitud
            • Jan 2011
            • 1

            #50
            Re: Snus/Mokatubakas

            Kes ja miks m uteemad ära kustutab?

            Comment

            • -andres-
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4546

              #51
              Re: Snus/Mokatubakas

              Saatsin pm'i, saatsin teise. Rohkem ei ole isu saata.

              Comment

              • mihkel7
                FPP Pro
                • Oct 2008
                • 259

                #52
                Re: Snus/Mokatubakas

                Kas eestist keegi midagi peale thunderi ja nordicu saab osta, ning kui paljuga?

                Comment

                • karupoeg
                  Pokkerihai
                  • Jun 2012
                  • 3823

                  #53
                  Re: Snus/Mokatubakas

                  tartus ettani muda/patja tahaks küll :/

                  Comment

                  • KaldaPoiss
                    Julm Donk
                    • Jan 2011
                    • 80

                    #54
                    Re: Snus/Mokatubakas

                    Ise kasutan generali, viimane kord proovisin seda nordicut ( ei istunud)
                    Ise olen leidnud FB grupist endale kraami (kes otsib see leiab) ja vahest lasen tuua kui keegi rootsi poolt tuleb :)

                    Comment

                    • BlackWerewolfGenie
                      Kahtlustatav Pettus(t)es
                      • Sep 2013
                      • 2145

                      #55
                      Re: Snus/Mokatubakas

                      Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                      tartus ettani muda/patja tahaks küll :/
                      Sama hästi võid õuest mulda võtta ja moka alla suruda omale karupoeg. :)

                      Comment

                      • karupoeg
                        Pokkerihai
                        • Jun 2012
                        • 3823

                        #56
                        Re: Snus/Mokatubakas

                        Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                        Sama hästi võid õuest mulda võtta ja moka alla suruda omale karupoeg. :)
                        dno. klassika on ettan ikkagi.

                        Comment

                        • ninasarvik11
                          Jube Noob
                          • Mar 2010
                          • 126

                          #57
                          Re: Snus/Mokatubakas

                          ettan on üks kvaliteetsemaid

                          Comment

                          • valustyng
                            Õpihimuline Mängur
                            • Apr 2009
                            • 450

                            #58
                            Re: Snus/Mokatubakas

                            Netipoodidest veel tellida saab?
                            Mingeid makse ka juurde küsivad?

                            Comment

                            • trasadonkad
                              Grinder
                              • May 2014
                              • 672

                              #59
                              Re: Snus/Mokatubakas

                              ~2a constantly paugutanud, päevas kolmveerand karpi. igemed korras, va see et ühe korra igemepõletik olnud.
                              (frost, icemint only)

                              Comment

                              • udikaz
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 1946

                                #60
                                Re: Snus/Mokatubakas

                                2a ei ole mingi ajaline näitaja.

                                Comment

                                Working...