Snus/Mokatubakas

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Carl
    FPP Pro
    • Jul 2010
    • 213

    #1

    Snus/Mokatubakas

    Kes tarbib?
    Ja üldsine arutelu selle kohta.

    Endal tavaliselt pokkeri laivide ajal on all. Siis tuleb hea luckbox.
  • K2snakas
    Pokkerihai
    • Feb 2009
    • 2388

    #2
    Re: Snus/Mokatubakas

    Algselt postitas Carl Vaata postitust
    Endal tavaliselt pokkeri laivide ajal on all. Siis tuleb hea luckbox.
    made my day:D

    Comment

    • onuark
      Pokkerihai
      • Oct 2009
      • 1760

      #3
      Re: Snus/Mokatubakas

      2x elus proovinud, täiesti mõttetu imo.

      Comment

      • BuildUp
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2547

        #4
        Re: Snus/Mokatubakas

        Snus is goooooooooooood.

        Comment

        • kaval-ants
          Klubi Liige
          • Aug 2009
          • 191

          #5
          Re: Snus/Mokatubakas

          Iga päev, hommikust õhtuni ja nii juba ligi 10 aastat. Kunagi jätsin tänu sellele suitsetamise maha. Nüüd olen veel suurem snusi sõltlane...

          Comment

          • Makuz
            FPP Pro
            • Jan 2010
            • 214

            #6
            Re: Snus/Mokatubakas

            Kuidas sul igemetega lood on ? Ja on mingeid terviseprobleeme ka tekkinud tänu sellele ? 10 aastat päris pikk aeg

            Comment

            • Skrufster
              Julm Donk
              • Jul 2009
              • 56

              #7
              Re: Snus/Mokatubakas

              Ise ka kahjuks regulaarne tarbija ja juba 3 aastat vist. Vahpeal proovisin maha jätta ja isegi õnnestus mingi aeg, kuid siis peol kuskil ikka padjakene alla ja elu lill jälle. Ja samuti on elu lill kui pokkeri ajal mats all. Mõnus rahulik olla ja kerge sumin sees :)

              Comment

              • alaska
                forever
                • Oct 2008
                • 6599

                #8
                Re: Snus/Mokatubakas

                Algselt postitas onuark Vaata postitust
                2x elus proovinud, täiesti mõttetu imo.
                1x elus proovinud, ja mõnus sumin oli sees. Aga sinna see jäi.

                Comment

                • Fortune
                  IP
                  • Oct 2008
                  • 1396

                  #9
                  Re: Snus/Mokatubakas

                  Ise ka tarbin ja nt viimase lockdowni ajal, 4 päeva sai mängitud ja mingi 23k kätt, siis sai ikka korralikult hävitatud seda kraami

                  Parem ja mugavam kui suitsetada imo, aga kuna nikotiinikogus suurem, siis obv rohkem sõltuvusttekitavam. Täis peaga veel eriti hea panna (y)

                  Comment

                  • PokerDevil
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1177

                    #10
                    Re: Snus/Mokatubakas

                    Kasutan, meeldib pokkeri ajal. Kuigi võiks lahti saada.

                    Comment

                    • Carl
                      FPP Pro
                      • Jul 2010
                      • 213

                      #11
                      Re: Snus/Mokatubakas

                      Muidu, ise alles suvel hakkasin tegema, kui viimati karp läks 24 tunniga, siis oli tunne küll et enam ma seda ei osta. Aga järgmiseks laiv sessiooniks peab olemas olema, sest laiv pokker ilma snuusita pole see õige, minu arust. :D

                      Comment

                      • donkament
                        Pokkerihai
                        • Apr 2009
                        • 1945

                        #12
                        Re: Snus/Mokatubakas

                        pakk päevas läheb, proovin nati kärpida oma tarbimist, et see liti tunne kunagi tagasi ka tuleks. algul oli iga kord sumin sees, nüüd ainult hommikuti. kahe-kolme kaupa panen tavaliselt.

                        Comment

                        • Mardoon
                          Julm Donk
                          • Dec 2008
                          • 83

                          #13
                          Re: Snus/Mokatubakas

                          thunder frost(Y). Nädalas pakk-kaks läheb tavaliselt

                          Comment

                          • PokerDevil
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1177

                            #14
                            Re: Snus/Mokatubakas

                            Pakk päevas.. WTF?

                            Comment

                            • donkament
                              Pokkerihai
                              • Apr 2009
                              • 1945

                              #15
                              Re: Snus/Mokatubakas

                              Algselt postitas PokerDevil Vaata postitust
                              Pakk päevas.. WTF?
                              tavalisel päeval jep, kui räme grindimishoog on peal siis on ka poolteist-kaks läinud, joogise peaga läheb ka jõhkralt ikka.

                              Comment

                              Working...