Tere õhtust!
Läksin naisega vaidlema teemal raha. Nimelt väidab ta mulle, et raha kulub vähem, kui rahakoti vahel on suuremad rahatähed. Ma ei nõustu sellega, sest poes ostes ei ole ju absoluutselt vahet, millise rahatähega sa maksad, kulub ju raha ühtemoodi samapalju. Tundub, et tegemist on mingisuguse psüholoogilise probleemiga. Nimelt, nähes rahakoti vahelt välja piilumas Jakobsoni, siis võib tõesti tunduda, et sul on rohkem raha. Samas jällegi, kakskümmend Tammsaart rahakoti vahel muudavad rahakoti priskemaks, ning annavad sama efekti.
Ei suuda selgelt seisukohta võtta, sooviksin väikest diskussiooni :)
Läksin naisega vaidlema teemal raha. Nimelt väidab ta mulle, et raha kulub vähem, kui rahakoti vahel on suuremad rahatähed. Ma ei nõustu sellega, sest poes ostes ei ole ju absoluutselt vahet, millise rahatähega sa maksad, kulub ju raha ühtemoodi samapalju. Tundub, et tegemist on mingisuguse psüholoogilise probleemiga. Nimelt, nähes rahakoti vahelt välja piilumas Jakobsoni, siis võib tõesti tunduda, et sul on rohkem raha. Samas jällegi, kakskümmend Tammsaart rahakoti vahel muudavad rahakoti priskemaks, ning annavad sama efekti.
Ei suuda selgelt seisukohta võtta, sooviksin väikest diskussiooni :)

Comment