Vesipiibu sõprade teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ziimukaz
    Grinder
    • Jan 2010
    • 741

    #1

    Vesipiibu sõprade teema

    Kui palju on siin foorumis vesipiibu tegijaid? Võiks kogemusi vahetada.
    Ise teen mitu korda päevas, mõne pokkerivideo vaatamise ajal või sõpradega turaka/õlle kõrvale. Hetke lemmikuteks tubakateks Mizo watermelon ning peach. Head on ka veel kirss, margarita.
    Enda piip:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Ning eelkõige alustan teemat selleks, et leida huvilisi välismaalt kvaliteetse tubaka tellimiseks. Eestist saadav valik on jube nadi, kuid välismaalt tellides postikulu suur - mitmepeale ära jagades poleks hullu.
    Last edited by ziimukaz; 25.08.10, 13:37.
  • low-flow
    Klubi Liige
    • Jul 2009
    • 1208

    #2
    Re: Vesipiibu sõprade teema

    Olen ka aastaid suur vesikasõber olnud. Paar korda nädalas läheb piib püsti ja podisema (üldjuhul kui keegi külla tuleb, kõik on nii sillas sellest).

    Vinge piip muidu sul, mõtlesin endale ka järgmiseks midagi sellist täismetalldekoratsiooniga tellida. Hetkel ühe voolikuga ~70 cm stadard kosmosepiip.

    Muidu lemmikud vesikakombod, mis aastate jooksul avastatud:
    1. Paaki piparmündilehti. Pitsi ainult piparmünditubakat. Keeta tassitäis (või pigem kolm, sest see kombo on lihtalt nii nuts) piparmünditeed piibutamise kõrvale. Naudi.
    2. Paaki piima. Pitsi kookose tubakas.
    3. Paaki jääd, puuviljalõike ja 4 cl viina. Pitsi ükskõik mis puuvilja tubakas.
    4. Paaki jääd ja 8 cl punast veini. Pitsi ükskõik mis marjatubakas.

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #3
      Re: Vesipiibu sõprade teema

      Kunagi ka tegin sitaks .. egiptusest sai piip ka toodud veel ja migni ~20 blokki tubakat, millest siiani migni 7-8 blokki seisab

      Comment

      • Fabulous
        Pokkerihai
        • Jan 2010
        • 2674

        #4
        Re: Vesipiibu sõprade teema

        Ziimukaz, palju välismaalt tellides hind võrreldes Eesti hindadega umbes on?

        //Küsin sellepärast, et kui tellimiseks läheb, siis hüppaksin ise ka kampa võib-olla.

        Comment

        • atsetoon
          Joomas õlut Atsetooniga
          • May 2009
          • 1105

          #5
          Re: Vesipiibu sõprade teema

          Tubakas ja süsi on siin banaanivabariigis ikka räigelt kallis, isegi Rootsis, kus on räigelt kõrge aktsiis, on tubaka hind kõvasti odavam. Sick fuck
          Enda egiptusest ostetud piip jäi eksnaisele kahjuks.

          Comment

          • -andres-
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4546

            #6
            Re: Vesipiibu sõprade teema

            Mul see sama piip, mis sul Ziimukaz. Samas on ta seisnud miskist Maist kuskil karbis, kuigi ostes sai istumistel ikka tehtud.

            Comment

            • donkament
              Pokkerihai
              • Apr 2009
              • 1945

              #7
              Re: Vesipiibu sõprade teema

              Vesikas meeldib, teen üsna regulary, parimaid tubakaid palju, kombineerides saab ka häid. topeltõun ja piparmünt alati kindla peale minek. Ja tubakast nii palju, et tartust saab 35 eeki pakk nii et ei näe hinnas küll mingit probleemi.

              Comment

              • adam_q
                Vana Tegija
                • Feb 2009
                • 1453

                #8
                Re: Vesipiibu sõprade teema

                Algselt postitas low-flow Vaata postitust
                3. Paaki jääd, puuviljalõike ja 4 cl viina. Pitsi ükskõik mis puuvilja tubakas.
                see paagisisu tundub ahvatlev muu on nagu on

                Comment

                • flipmachine
                  Pokkerihai
                  • Jul 2009
                  • 1857

                  #9
                  Re: Vesipiibu sõprade teema

                  Algselt postitas donkament Vaata postitust
                  Vesikas meeldib, teen üsna regulary, parimaid tubakaid palju, kombineerides saab ka häid. topeltõun ja piparmünt alati kindla peale minek. Ja tubakast nii palju, et tartust saab 35 eeki pakk nii et ei näe hinnas küll mingit probleemi.
                  35 eek on see konsumi letis müüdav tubakas ?

                  Comment

                  • donkament
                    Pokkerihai
                    • Apr 2009
                    • 1945

                    #10
                    Re: Vesipiibu sõprade teema

                    Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
                    35 eek on see konsumi letis müüdav tubakas ?
                    ei, diilerilt.
                    see tavaline nakhla vms kraam mul täpselt ei ole meeles, bensukates müüdi(müüakse?) kah neid vist 2x kallimalt

                    Comment

                    • K2snakas
                      Pokkerihai
                      • Feb 2009
                      • 2388

                      #11
                      Re: Vesipiibu sõprade teema

                      Algselt postitas donkament Vaata postitust
                      ei, diilerilt.
                      see tavaline nakhla vms kraam mul täpselt ei ole meeles, bensukates müüdi(müüakse?) kah neid vist 2x kallimalt
                      bensukates jah 70+ eeku !

                      Comment

                      • flipmachine
                        Pokkerihai
                        • Jul 2009
                        • 1857

                        #12
                        Re: Vesipiibu sõprade teema

                        Nahkla on jah hea, aga see Habibi on täis pask.

                        Comment

                        • ziimukaz
                          Grinder
                          • Jan 2010
                          • 741

                          #13
                          Re: Vesipiibu sõprade teema

                          Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                          Ziimukaz, palju välismaalt tellides hind võrreldes Eesti hindadega umbes on?

                          //Küsin sellepärast, et kui tellimiseks läheb, siis hüppaksin ise ka kampa võib-olla.
                          Tubakas ise ei ole kallim, pigem odavam. Näiteks http://www.starbuzztobacco.com/ on 250g tops 19.90dollarit=250EEK. Eestis nakhla 250g kuskil 320eek.
                          Kahjuks ma pole veel teada saanud, palju vedu maksab.
                          Aga kuna kvaliteedi kohapealt on nakhla tegelt suht üks kehvemaid maailmaturul olevaid asju (peale habibi muidugi), siis kindapeale tasub kuskilt tellida head manti.
                          Kui keegi viitsib, võiks ka otsida netipoode ja asju, kust saaks nt Romman, Tangiers, Al Fakher, Tangiers, Starbuzz nimelisi tubakaid Eestisse tellida

                          Comment

                          • Tarmonator
                            Lingiparandaja
                            • Oct 2008
                            • 3274

                            #14
                            Re: Vesipiibu sõprade teema

                            Meeldib teha, aga endal vajaliku masinavärki pole kahjuks.

                            Comment

                            • VinQbator
                              FPP Pro
                              • Dec 2008
                              • 214

                              #15
                              Re: Vesipiibu sõprade teema

                              Algselt postitas ziimukaz Vaata postitust
                              Tubakas ise ei ole kallim, pigem odavam. Näiteks http://www.starbuzztobacco.com/ on 250g tops 19.90dollarit=250EEK. Eestis nakhla 250g kuskil 320eek.
                              Kahjuks ma pole veel teada saanud, palju vedu maksab.
                              Aga kuna kvaliteedi kohapealt on nakhla tegelt suht üks kehvemaid maailmaturul olevaid asju (peale habibi muidugi), siis kindapeale tasub kuskilt tellida head manti.
                              Kui keegi viitsib, võiks ka otsida netipoode ja asju, kust saaks nt Romman, Tangiers, Al Fakher, Tangiers, Starbuzz nimelisi tubakaid Eestisse tellida
                              Ei viitsi väga uurima hakata, aga kui leiad häid kohti siis viska lingid siia ka. Oleks ka huvitatud heast tubakast.

                              Kunagi sai ikka 3+ korda päevas tehtud mingi periood peale suitsetamise maha jätmist. Nüüd pole viimasel ajal üldse teinud. Kaks karpi(x10 pakki) sütt vedeleb juba tükk aega kasutult.

                              Comment

                              Working...