Im Thinking!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • macroTilt
    seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
    • May 2010
    • 629

    #1

    Im Thinking!

    kord, keegi, raakis mulle nii.

    on olemas yks mang, milles on v6imalik aja jooksul saada heaks ja vaga heaks. selle mangu nimi on "just think". seda mangu saab mangida absoluutselt k6ikjal ja alati. selleks pole vaja mitte midagi muud, kui olla elus. ma ei saanud tol korral hetkega aru ja kysisin yle, et mismoodi too mang siis ikkagi kaib? ta vastas, just think!


    love, peace and happyness!

    loodab, et sellest saab aja jooksul parim teema siin foorumis. miks mitte?
    OT juuli/augst/jne all on pidevalt paris head stuffi, mis aga antud topicu isearasusest tulenevalt kaob kiiresti minevikku. umbes nii.


    Last edited by macroTilt; 21.08.10, 23:30.
  • ment52
    Politseidokumendiga kusjuures!
    • Oct 2008
    • 1270

    #2
    Re: Im Thinking!

    oled sa kunagi kaine ka v

    Comment

    • donkament
      Pokkerihai
      • Apr 2009
      • 1945

      #3
      Re: Im Thinking!

      parem mäng on im drinking

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #4
        Re: Im Thinking!

        aitab ehk juba...

        Comment

        • Tylos
          Õpihimuline Mängur
          • Oct 2008
          • 340

          #5
          Re: Im Thinking!

          im shrinking.....red balloons.....just thinking.....another sniff......

          Comment

          • ristik
            Grinder
            • May 2010
            • 903

            #6
            Re: Im Thinking!

            Algselt postitas donkament Vaata postitust
            parem mäng on im drinking
            +1

            Comment

            • Tylos
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2008
              • 340

              #7
              Re: Im Thinking!

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #8
                Re: Im Thinking!

                [ ] Sober thinking itt

                Comment

                • low-flow
                  Klubi Liige
                  • Jul 2009
                  • 1208

                  #9
                  Re: Im Thinking!

                  Comment

                  • rahvavaenlane
                    Klubi Liige
                    • Dec 2009
                    • 3040

                    #10
                    Re: Im Thinking!

                    Algselt postitas macroTilt Vaata postitust
                    kord, keegi, raakis mulle nii.

                    on olemas yks mang, milles on v6imalik aja jooksul saada heaks ja vaga heaks. selle mangu nimi on "just think". seda mangu saab mangida absoluutselt k6ikjal ja alati. selleks pole vaja mitte midagi muud, kui olla elus. ma ei saanud tol korral hetkega aru ja kysisin yle, et mismoodi too mang siis ikkagi kaib? ta vastas, just think!


                    love, peace and happyness!

                    loodab, et sellest saab aja jooksul parim teema siin foorumis. miks mitte?
                    OT juuli/augst/jne all on pidevalt paris head stuffi, mis aga antud topicu isearasusest tulenevalt kaob kiiresti minevikku. umbes nii.


                    ilusti öeldud. ütle korra veel. eriti ilusasti ütlesid sa seda, mis ütlemata jäi!

                    Comment

                    • macroTilt
                      seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
                      • May 2010
                      • 629

                      #11
                      Re: Im Thinking!

                      Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                      ilusti öeldud. ütle korra veel. eriti ilusasti ütlesid sa seda, mis ütlemata jäi!
                      ilusti kirjutatud. loeks rohkemgi, kui oleks mida lugeda. kirjutage.

                      Comment

                      • alaska
                        forever
                        • Oct 2008
                        • 6599

                        #12
                        Re: Im Thinking!

                        mõtlemine on ülehinnatud. Mõtlemine peab olema tööriist, mida me oma vajaduse järgi vajalikul hetkel kasutame, mitte viirus, mis meil magada ei lase, tegutseda ei lase ja meie pähe oma suva järgi mingi ego loob, mida me siis terve elu orjame.

                        Comment

                        • Rigged
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2535

                          #13
                          Re: Im Thinking!

                          Algselt postitas alaska Vaata postitust
                          mõtlemine on ülehinnatud. Mõtlemine peab olema tööriist, mida me oma vajaduse järgi vajalikul hetkel kasutame, mitte viirus, mis meil magada ei lase, tegutseda ei lase ja meie pähe oma suva järgi mingi ego loob, mida me siis terve elu orjame.
                          Solid post!

                          Kui mingid mured on siis mõtlemine võib paras piin olla
                          Last edited by Rigged; 22.08.10, 14:40.

                          Comment

                          • vinney
                            Õpihimuline Mängur
                            • Oct 2008
                            • 473

                            #14
                            Re: Im Thinking!

                            get a life

                            Comment

                            • antnx
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3102

                              #15
                              Re: Im Thinking!

                              Comment

                              Working...