*** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #1636
    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

    Algselt postitas Svenza Vaata postitust
    Selle peale läkski produtsent pöördesse ja ütles et see pole mingi rahateenimise saade, kui tahate adrekat minge Lasnamäele ja laske venelastel endale peksa anda.
    Produtsendi ikka vähemalt konkreetselt p**e saatsid või ? Ma saan aru, et mõnigad Urbe sugused käivad analoogsetes saadetes oma toredat iseloomu ja piiritut tarkust näitamas aga enamuse jaoks peaks miinimumeesmärk olema vähemalt sõidukulude tasa tegemine

    Comment

    • Godspeed_EJ
      Klubi Liige
      • Nov 2009
      • 3049

      #1637
      Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

      Algselt postitas Svenza Vaata postitust
      Ma võin sulle kinnitada, et tegelikult tehakse 90% just raha jagamist. Ja kui see produtsent poleks mölisema tulnud, siis tehakse 95%. Ainult mõttetud summad ei lähe jagamisele ja vbl suurte summade peale minnakse ahneks. Minust üks saade enne leppis üks vanamutt 6K-ga, esimene sai 50K, teine sai 25K ja kõik läksid sõpradena laiali. Raha jagamiseks läks max. 10 sekki. Selle peale läkski produtsent pöördesse ja ütles et see pole mingi rahateenimise saade, kui tahate adrekat minge Lasnamäele ja laske venelastel endale peksa anda. Ühe sõnaga tehti ajuloputust kõvasti. TV-le on vaja et saade koguks võimalikult palju vaatajaid ja oleks huvitav, mitte et tuimad eestlased lähevad ja võidavad ning jagavad raha kiirelt ära.
      Kui sinna satuvad kolm normaalset inimest, siis on loomulikult võimalik raha kiirelt ära jagada. Eriti hea ongi, kui seltskonnas mõni 55+ inimene, kelle jaoks 6k ka suur summa on ja ei hakka suurt jagelema. Aga selle tõenäosus on väike imo.

      Eelmises saates oleks ka kolmas koht saanud 6k, mis minu arust on töötule lapse isale ikkagi korralik summa. Aga ei, võtab suhtumise, et kas kõik või mitte midagi.

      Ma olen 100% nõus sellega, et see ongi mõeldud show saatena ja produtsendi ülesanne on loomulikult saade intrigeerivamaks teha. Eks rumalamad isendid lasevadki end sellest mõjutada ja hakkavad üle mõtlema. TV3-l ka ju väiksemad kulud, kui ei pea midagi maksma.

      Ma loodan, et sa said oma rahad ikka kätte, et ei oleks asjata Tallinna sõit olnud

      Comment

      • variatsioon
        Pokkeritark
        • Nov 2008
        • 5849

        #1638
        Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

        Algselt postitas Svenza Vaata postitust
        Ma võin sulle kinnitada, et tegelikult tehakse 90% just raha jagamist. Ja kui see produtsent poleks mölisema tulnud, siis tehakse 95%. Ainult mõttetud summad ei lähe jagamisele ja vbl suurte summade peale minnakse ahneks. Minust üks saade enne leppis üks vanamutt 6K-ga, esimene sai 50K, teine sai 25K ja kõik läksid sõpradena laiali. Raha jagamiseks läks max. 10 sekki. Selle peale läkski produtsent pöördesse ja ütles et see pole mingi rahateenimise saade, kui tahate adrekat minge Lasnamäele ja laske venelastel endale peksa anda. Ühe sõnaga tehti ajuloputust kõvasti. TV-le on vaja et saade koguks võimalikult palju vaatajaid ja oleks huvitav, mitte et tuimad eestlased lähevad ja võidavad ning jagavad raha kiirelt ära.
        aga miks sa saatesse läksid? raha teenima või adrekat nautima?

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #1639
          Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

          keegi kuskil mõnda tasuta micro PLO 6maxi videot teab soovitada?

          Comment

          • EGERT
            Vana Tegija
            • Mar 2009
            • 1042

            #1640
            Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

            Algselt postitas Rage Vaata postitust
            keegi kuskil mõnda tasuta micro PLO 6maxi videot teab soovitada?
            PokerStrategy.com on 2 mingit idasaksa niti videot @ PLO10

            Muidu 7 päeva trialid :)

            Comment

            • I R Baboooon
              FPP Pro
              • Jan 2010
              • 235

              #1641
              Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

              Miks augusti graphide teemat pole juba?

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #1642
                Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                Algselt postitas I R Baboooon Vaata postitust
                Miks augusti graphide teemat pole juba?
                August pole veel täiesti läbi ja sa võid ju ise ka teha, kui tahad.

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #1643
                  Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                  päris peen chipdumping :D

                  Comment

                  • Fabulous
                    Pokkerihai
                    • Jan 2010
                    • 2674

                    #1644
                    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                    Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                    Alguses prooviti NL20's :D.

                    Comment

                    • ziimukaz
                      Grinder
                      • Jan 2010
                      • 741

                      #1645
                      Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                      Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                      lol

                      Best Friend: popelll
                      Worst Enemy: popelll
                      Frequent Friend: popelll
                      Frequent Foe: popelll

                      Comment

                      • variatsioon
                        Pokkeritark
                        • Nov 2008
                        • 5849

                        #1646
                        Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                        Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                        mis sellistega tehakse?

                        Comment

                        • kardaanirist
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 3675

                          #1647
                          Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                          SHOWDOWN FREQUENCY:
                          You showdown 100% less often than optimal. Do you ever showdown?

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #1648
                            Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                            Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                            Heater

                            Comment

                            • Fabulous
                              Pokkerihai
                              • Jan 2010
                              • 2674

                              #1649
                              Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                              Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                              Heater
                              Seljuhul on ikka päris solid heater :D.

                              Comment

                              • ingu
                                Bännitud
                                • Jan 2010
                                • 1283

                                #1650
                                Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                                Ma ei saa sellele pihta, et kui ma liitun läbi Pokkeriprode mingi toaga, et saada rake. Pokkeriprod rakeback lehel näitab, et mul saadud Total RB $38.84 aga kui soovin väljamakset teha ütleb, et
                                Hetkel vabad vahendid: 0 $

                                Why ?

                                Comment

                                Working...