*** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #1561
    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

    Algselt postitas Tylos Vaata postitust
    Nüüdse aja poliitika on,et pungade eest satte m2ngides saad turna ticketi vastavale turnale.T$ saad vaid rahalise sisseostuga satte m2ngides.
    Tänan vastuse eest
    Ime pole,et 2+2 teemas mulle ei vastatud siis :D

    Comment

    • flipmachine
      Pokkerihai
      • Jul 2009
      • 1857

      #1562
      Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

      Algselt postitas Tylos Vaata postitust
      Nüüdse aja poliitika on,et pungade eest satte m2ngides saad turna ticketi vastavale turnale.T$ saad vaid rahalise sisseostuga satte m2ngides.
      T$ saab juu ikka rahaks vahetada ?

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #1563
        Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

        Algselt postitas -andres- Vaata postitust
        Svenza lauset tuleb nii tele- kui ka raadioreklaamidest.
        Tean, mind huvitab siiski see osa rohkem, kui lihtsalt lause.

        Comment

        • Tylos
          Õpihimuline Mängur
          • Oct 2008
          • 340

          #1564
          Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

          Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
          T$ saab juu ikka rahaks vahetada ?
          Seda ikka saab,aga head ajad kus pungade eest T$ ja rohkem punkte sai teha on ymber.Surutakse ikka sinnapoole,et keegi ladudes seisvaid m6ttetuid s2rke ja mytse ka ostaks.V6imalus pungade eest suurtele turnadele sisse osta on muidugi positiivne lisa.

          Comment

          • KristjanRawk
            Klubi Liige
            • Feb 2009
            • 1133

            #1565
            Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

            [youtube]Sry6eJ570gQ[/youtube]

            Comment

            • Tuul
              Grinder
              • Oct 2008
              • 989

              #1566
              Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

              lol@ URBE

              Comment

              • mislinn
                Pokkerihai
                • Apr 2009
                • 1734

                #1567
                Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                Algselt postitas -andres- Vaata postitust
                Svenza lauset tuleb nii tele- kui ka raadioreklaamidest.
                Kuidas see lause kõlab, pole tähele pannud? igatahes vaatasin praegu poole silmaga seda ja tundub täielik gräpp, arvatavasti seal saates ei võideta kunagi suuremat summat.

                Comment

                • Svenza
                  Svetlana aka Buldooser
                  • Oct 2008
                  • 3591

                  #1568
                  Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                  Minu pärast laske nulli, mul täiesti poogen! Tra, sihukeste imbetsillidega ei saa koos mängida. Lugesid lõputiitreid??? Järelikult sa ei oska lugeda, debiil. Ja lõpuintervjuus käis mingi ***** ja nahui ka. Aga see vist lõigatakse toorelt välja. Leebem variant oleks piiksuga.

                  Aga nägite mängu olemust jah??? Kiivrisoenguga Urbe nussis mängu ära. Ja nii saabki olema. Leitakse debiilikutest naised sinna, kellest mingit kasu ei ole. Ja pärast ei taha raha ka ära jagada, ning ongiputsis. Kui mul 300K oleks jäänud jgamata, ma oleks vastu tatti andnud, tegelt ka. Liiga ebareaalne. Nad on saate eetrisse tulemise aega muutnud, järjestuse segi paisand. Mina neid võistlejaid omal päeval ei näinud, meil lasti 9 saadet linti. Nägin 1-6nda saate osalejaid. Ju pannaks niimoodi, et rahval tekiks põnevus mängu vastu. Muidugi eestlased oksvad selle mängu ära rikkuda. Se epeaks olema kusagil Hispaanias ja Itaalias kus temperament lööb lõkkele. Või siis teine variant, minusuguseid närvihaigeid panna ühte saatesse hästi palju :D:D:D:D

                  Comment

                  • Svenza
                    Svetlana aka Buldooser
                    • Oct 2008
                    • 3591

                    #1569
                    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                    Mis raadios seda lastakse? Seal ma ei ole kuulnud veel, kuig see suht pohui. Kõige tähtsam oleks viimast lauset kuulda.

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #1570
                      Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                      Või siis teine variant, minusuguseid närvihaigeid panna ühte saatesse hästi palju :D:D:D:D


                      saate nimi oleks "Svenza sekundid" :D

                      Comment

                      • Svenza
                        Svetlana aka Buldooser
                        • Oct 2008
                        • 3591

                        #1571
                        Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                        hahahaa
                        , ehitajavennad, vaadake võsapetsi :D:D:D
                        imbetsill, ajukääbik, ime lahti :D:D:D:D
                        Last edited by Svenza; 30.08.10, 19:18.

                        Comment

                        • BuildUp
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2547

                          #1572
                          Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                          Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                          Või siis teine variant, minusuguseid närvihaigeid panna ühte saatesse hästi palju :D:D:D:D


                          saate nimi oleks "Svenza sekundid" :D

                          hahahahhahaa...see oleks rofl

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #1573
                            Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                            LOL, need ``ehitajatest´´ kaksikud peaks ka raudselt "100 sekundit" saatesse kutsuma. Kolmas võiks siis seesama Urbe neil kambas olla :D

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #1574
                              Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                              võsapets....lol

                              seal need torso-vennad :D :D

                              Comment

                              • -andres-
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4546

                                #1575
                                Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                                Algselt postitas Svenza Vaata postitust
                                Mis raadios seda lastakse? Seal ma ei ole kuulnud veel, kuig see suht pohui. Kõige tähtsam oleks viimast lauset kuulda.
                                Spin FM or Power, 1 neist lasi reklaami, kui sõitsin.

                                Comment

                                Working...