*** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanRawk
    Klubi Liige
    • Feb 2009
    • 1133

    #1546
    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

    Viitsid selgitada miks see 100% tuleb?
    Õppisin küll tõenäosusteooriat hiljuti kuid meelest läind.

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #1547
      Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

      Jõudsid ette codecci. :D. Suht 0.1 outer....


      e: Arv 1 on 100% või 0.5 on 50%, et ümardatud saaks nö.

      Comment

      • low-flow
        Klubi Liige
        • Jul 2009
        • 1208

        #1548
        Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

        Mängime yatzy-t või? :D

        Codecci antud protsent kehtib siis just konkreetse ühe numbri kohta (näiteks 5 kuute), kui tahakd ükskõik millist viisikut, siis korruta see protsent 6-ga.

        Comment

        • raaids
          Grinder
          • Mar 2009
          • 606

          #1549
          Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

          okei selge tänud.
          ei mängi yatzyt, lihtsalt ükskord vaidlesin ühega sellel teemal

          Comment

          • k2snakalle
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2545

            #1550
            Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

            Kui otsid ideed, mida kinkida sõbrale või kallimale sünnipäevaks või kuhu minna perega lõbusalt vaba aega veetma, siis oled jõudnud õigesse kohta! Meie eesmärgiks on ühte kohta kokku koguda erinevad pakkumsed ning info ürituste ja vaba aja veetmiste kohta, ikka selleks, et enam ei peaks googeldama


            ei vihja millegile

            Comment

            • kuco
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1910

              #1551
              Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

              Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
              http://cherry.ee/

              ei vihja millegile
              wp!

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #1552
                Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                Olen ennast emaseks nolifenud.Teen cashist väikse puhkuse.
                Kas keegi oskab öelda mis satikaid mängides on kõige kasulikum 16k punni turna dollariteks mängida?Jutt käib siis FTP-st.

                Comment

                • ingu
                  Bännitud
                  • Jan 2010
                  • 1283

                  #1553
                  Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                  MSNi error sisselogimisel täna ärgates.


                  Teid ei saanud sisse logida teenusest või teie Interneti-ühendusest tuleneva probleemi tõttu. Veenduge, et teie Interneti-ühendus töötab. 81000306

                  Ega ma ainuke ei ole ?

                  Comment

                  • kjmrc
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 4541

                    #1554
                    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                    Ma olen küll sees, kuigi ma pole küll loginud sisse, vaid ma koguaeg msnis :D niiet eitea :D

                    Google aitab ehk:
                    Fix your MSN Messenger errors. Got sign up problems?. Here can be found fixes for your annoying MSN Messenger problems. Get MSN error code info. Solutions updated daily!.

                    Comment

                    • antnx
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3102

                      #1555
                      Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                      Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                      Olen ennast emaseks nolifenud.Teen cashist väikse puhkuse.
                      Kas keegi oskab öelda mis satikaid mängides on kõige kasulikum 16k punni turna dollariteks mängida?Jutt käib siis FTP-st.
                      Mul 7k punne. Tahaks ka turna dollariteks!

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #1556
                        Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                        Algselt postitas antnx Vaata postitust
                        Mul 7k punne. Tahaks ka turna dollariteks!
                        http://forumserver.twoplustwo.com/32...into-t-864103/

                        Panin siia ka.

                        Comment

                        • ingu
                          Bännitud
                          • Jan 2010
                          • 1283

                          #1557
                          Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                          Muidu esitasin sama küsimuse FTP teemasse kah!

                          Comment

                          • Tylos
                            Õpihimuline Mängur
                            • Oct 2008
                            • 340

                            #1558
                            Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                            Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                            Olen ennast emaseks nolifenud.Teen cashist väikse puhkuse.
                            Kas keegi oskab öelda mis satikaid mängides on kõige kasulikum 16k punni turna dollariteks mängida?Jutt käib siis FTP-st.
                            Nüüdse aja poliitika on,et pungade eest satte m2ngides saad turna ticketi vastavale turnale.T$ saad vaid rahalise sisseostuga satte m2ngides.

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #1559
                              Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                              Tänasest algab see 100 sekundit. Mitmendas Svenza oligi ? 4ndas vms ? Seda kino peab nägema :D

                              Comment

                              • -andres-
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4546

                                #1560
                                Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                                Svenza lauset tuleb nii tele- kui ka raadioreklaamidest.

                                Comment

                                Working...