Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!
[YOUTUBE]W2QxLpS3aIM[/YOUTUBE]
lihtsalt nuts :D
kas tegemist on sakslasest leitsi kaksikvennaga :D?
[YOUTUBE]W2QxLpS3aIM[/YOUTUBE]
lihtsalt nuts :D
kas tegemist on sakslasest leitsi kaksikvennaga :D?
TC
K
6
K
Comment