Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!
Selline küsimus siis, et kas keegi siit on kunagi osalenud MTÜ loomises(spordiklubi)? Oleks paar küsimust. Kui keegi piisavalt pädev, siis PM.
Selline küsimus siis, et kas keegi siit on kunagi osalenud MTÜ loomises(spordiklubi)? Oleks paar küsimust. Kui keegi piisavalt pädev, siis PM.

TC
Comment