Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!
Mida siis segamini jõid, et nii jõhker... krt tunnen kaasa, pole ammuammu sellist ägisevat pohmelli olnud 
Õnne codeccile, ise saan homme 21, hakkame pargis lammutama vahel :D
Algselt postitas leits
Vaata postitust

Õnne codeccile, ise saan homme 21, hakkame pargis lammutama vahel :D
Comment