*** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • 0ttt
    Õpihimuline Mängur
    • May 2009
    • 444

    #1246
    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

    Algselt postitas Svenza Vaata postitust
    Saabusin Tallinnast, 100 sekundi saatest. Lugeda saab minu blogist http://svenza.pokkeriprod.com/?p=240
    On aimu millal ekraanil oled ka?

    Comment

    • -andres-
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4546

      #1247
      Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

      Algselt postitas Svenza Vaata postitust
      Saabusin Tallinnast, 100 sekundi saatest. Lugeda saab minu blogist http://svenza.pokkeriprod.com/?p=240
      Millal telekast näitama hakatakse, kui juba kolmandana sind filmiti?

      Comment

      • Svenza
        Svetlana aka Buldooser
        • Oct 2008
        • 3591

        #1248
        Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

        Eks nad sätivad nii kuidagi, et rahval võimalikult huvitav oleks. Hoolimata outcome´ist, ma arvan et meie saade läheb eetrisse. Kuigi ma olin nii tiltis tol hetkel, et haarasin asjad ja tuiskasin välja. Ma usun et septembris tuleb eetrisse. Iga esmaspäev hakkab olema, can´t miss really.

        Comment

        • Svenza
          Svetlana aka Buldooser
          • Oct 2008
          • 3591

          #1249
          Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

          Kõige haigem oli see, et minu lemmikaladest ei tulnud ühtegi küsimust. Ei sporti, geograafiat, matemaatikat... väga haige ikka. Kultuur, muusika, kollane ajakirjandus... väga ****** ikka.

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #1250
            Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

            svenza, vaata tildileevendajat :D:D

            [YOUTUBE]nhHgrrQGDpk[/YOUTUBE]

            Comment

            • Madis_89
              Grinder
              • Feb 2009
              • 841

              #1251
              Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

              Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
              svenza, vaata tildileevendajat :D:D

              [YOUTUBE]nhHgrrQGDpk[/YOUTUBE]
              Oi ***** kui haige ;D

              Comment

              • Fabulous
                Pokkerihai
                • Jan 2010
                • 2674

                #1252
                Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                Keegi siin välismaalt GBL'i tellimisega kokku on puutunud? Omamine ei tohiks ju illegaalne olla...
                Küsin lihtsalt sellepärast, et ühel päeval ei tuleks ehmatust, kui kriminaalpolitsei ukse taga on ja teada tahab, mida ma tellitud GBL'iga teen.

                Comment

                • variatsioon
                  Pokkeritark
                  • Nov 2008
                  • 5849

                  #1253
                  Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                  vaevalt et tellimine legaalne on.

                  Comment

                  • Fabulous
                    Pokkerihai
                    • Jan 2010
                    • 2674

                    #1254
                    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                    Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                    vaevalt et tellimine legaalne on.
                    Siiski on tegemist ju tugeva lahusega, mida kasutatakse näiteks autol velgede puhastamiseks.

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #1255
                      Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!




                      tegin lõpuks enda personal besti ära 348k, nicee

                      edit: 388k
                      edit2: 439k
                      Last edited by hotcocacola; 23.08.10, 23:18.

                      Comment

                      • macroTilt
                        seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
                        • May 2010
                        • 629

                        #1256
                        Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                        kuna ma ise eemaldun mangust, siis on just p6hjust teile promoda midagi head :)

                        ehk siis 1h35m parast algab 5s extremesatikas WCOOP raames. 8game!
                        buy in 16.50 ja mang kaib 320$ piletile. lisatakse 50 piletit, mis on 16000$ free monies.
                        field peaks olema kerge/paras. osav6tjaid jaab ehk 1000 kanti. sellisel juhul oleks umbes 100 piletit. good deal, eh?
                        EDIT oleks see, et hetkel mangu alguseni aega k6igest 1h10min ja reganuid alles 132!!!
                        myrki ei v6ta aga ma usun, et ehk koguarv jaab siiski pigem 600-800, mis teeb yrituse veelgi magusamaks. lol, magusad biidid. vahene osav6tt on tingitud ilmselgelt faktist, et paljud ei oska pooltes mangudes isegi kae vaartust arvutada :D

                        ise lahen proovin. ma ju siiski v6itsin eelmine aasta foorumi 8game. vaja "tiitlit kaitsta" :D


                        glglgl k6igile!
                        Last edited by macroTilt; 23.08.10, 23:53.

                        Comment

                        • mislinn
                          Pokkerihai
                          • Apr 2009
                          • 1734

                          #1257
                          Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                          Kas seda tallinna ept etapi saadet saab kuskilt netist ka näha? Ei jõudnud õigel ajal koju

                          Comment

                          • donkament
                            Pokkerihai
                            • Apr 2009
                            • 1945

                            #1258
                            Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                            Algselt postitas macroTilt Vaata postitust
                            kuna ma ise eemaldun mangust, siis on just p6hjust teile promoda midagi head :)

                            ehk siis 1h35m parast algab 5s extremesatikas WCOOP raames. 8game!
                            buy in 16.50 ja mang kaib 320$ piletile. lisatakse 50 piletit, mis on 16000$ free monies.
                            field peaks olema kerge/paras. osav6tjaid jaab ehk 1000 kanti. sellisel juhul oleks umbes 100 piletit. good deal, eh?

                            ise lahen proovin. ma ju siiski v6itsin eelmine aasta foorumi 8game. vaja "tiitlit kaitsta" :D


                            glglgl k6igile!
                            ty ei pannud tähelegi. proovin kah võibolla, 8game ja horse turnadel on mul parim roi üldse vist.

                            Comment

                            • PokerDevil
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1177

                              #1259
                              Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                              Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                              http://www.minijuegosgratis.com/jueg...html?b415=0766


                              tegin lõpuks enda personal besti ära 348k, nicee

                              edit: 388k
                              edit2: 439k
                              Vaatasid Jõekalda kordust täna? :)

                              Otsisin ka seda, ty.

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #1260
                                Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                                vaatasin jap :D, otsisin käppelt ylesse

                                Comment

                                Working...