Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!
kas keegi viitsiks vaadata kas te full tildis saate cashouti all local bank transferil IBAN lahtisse tähti kirjutada või ainult numbreid?
kas keegi viitsiks vaadata kas te full tildis saate cashouti all local bank transferil IBAN lahtisse tähti kirjutada või ainult numbreid?
sellele on raske leida seletust. 

K
6 
Comment