Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!
Eks ole alkoholiga seotud probleemid...aga ta suht kiinudunud veel.
PS: nad veel kaklevad maja juures :)
Lähen poodi suitsu järele ja loodan vähemalt 1-ga neist täna veel hockida :D
Algselt postitas mislinn
Vaata postitust
PS: nad veel kaklevad maja juures :)
Lähen poodi suitsu järele ja loodan vähemalt 1-ga neist täna veel hockida :D
TC

, 7
, K
Comment