Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!
Tervele foorumile ei saagi korraga saata, sest tunnis saab saata ainult X arv PM'i, mida ma peast ei mäleta ja ei viitsi ka checkida.
Algselt postitas lenC
Vaata postitust
Comment