Vajalik, Järvevana tee on suht umbes, ühel pool on mats 3 autot, teisel pool on mats 3-4 autot......õnneks sain ise enam-vähem läbi, praegu on seal täiesti perses vist...
Üks sõber tahab PT triali panna peale
Installis triali, aga nüüd mure. Küsib andmebaasi kasutajat ja parooli.
Seal mingit linki vist ei ole, et teha uus andmebaas.
Kuidas tal oleks kõige kergem uus andmebaas teha?
Comment