*** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!
Sõid midagi halba?Algselt postitas inward Vaata postitustMis värk on? Ma tundsin juba kesklinnas mingit sitahaisu, lasnas on see veel jõhkram.
Comment
-
Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!
äkki sul pesti ka pükse Meyeri pulbriga. mingi teistsugune reaktsioon sul ehk. punne ei tule, aga mingi muu üllatus.
Comment
-
Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!
jep ma pidin aknad värgid kinni panema, mis värk on sellega?Algselt postitas inward Vaata postitustMis värk on? Ma tundsin juba kesklinnas mingit sitahaisu, lasnas on see veel jõhkram.
Comment
-
Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!
NZ ragbimeestega ei tasu jamada!
[YOUTUBE]X0W7YdKYPl0[/YOUTUBE]
Comment
-
Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!
kus kandis loopisid?Algselt postitas Rigged Vaata postitustKäisin spinnat loopimas, ülinuts, 2 haugi, 1 jurakas läks otsast ja 2 tükki hakkasid just siis võtma kui ma kaldale landi sain, praegu tasub loopida
Comment
-
Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!
Väikese-emajõe peal PikasillasAlgselt postitas pikk28 Vaata postitustkus kandis loopisid?
Comment

Comment