Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!
wat? sul loacation tln/trt, linnas ei ole ju probleeme neti ja eletriga kui torm ... mul on siin tormiste ilmadega korra elekter ära l2ind 5 sekiks .. modem l2ks restarti
wat? sul loacation tln/trt, linnas ei ole ju probleeme neti ja eletriga kui torm ... mul on siin tormiste ilmadega korra elekter ära l2ind 5 sekiks .. modem l2ks restarti
Comment