Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!
Seda ma räägingi, et ei tohigi kaineks saada, muidu tuleb pohm peale.
Ärkad sakk sees=terve päev sakk sees.
Seda ma räägingi, et ei tohigi kaineks saada, muidu tuleb pohm peale.
Ärkad sakk sees=terve päev sakk sees.

ja inimene ei taha tema eest raha, siis võib teada anda. Mul ühikas külmik ei taha enam tööd teha :/. Pakkuda võib tartus või üldse lõuna-eestis. Mina hoolitsen transpordi eest.
Comment