*** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Oliverk
    Moderaator
    • Nov 2008
    • 3016

    #691
    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

    Norm on tööl olla kui elektrit pole. Õnneks läpaka aku veel 2h peab vastu.

    Comment

    • Madis Very
      Bännitud
      • Aug 2009
      • 2951

      #692
      Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

      Algselt postitas OuMaiGaad Vaata postitust
      Oskab keegi öelda mis lehekülg see oli kus oli kirjas mitu buy inni peaks olema erinevate sngde jaoks? (9man,18man 45 ,180 MTT jne) Lisaks oli seal veel kirjas midagi selle kohta et millal ja kui palju cashoutida ja millal limiidis üles/alla liikuda.
      Siin foorumis oli link selle kohta kusagil aga ei leia seda üles ega ei mäleta mis teema all see oli.
      Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
      Saab paremaks :)

      Hetkel olen teel tlna poole ja saab jälle grindima normaalselt hakata.

      Leidsin ka huvitava SNG/MTT bankroll managementi life prodele:


      Eriti huvitav tundub see cashout strategy, kas see liiga nit v võib isegi seda järgima hakata ?

      Tegin nat muudatuse ja võtsin 0,75x life pro nõudmistest samas 1,5x hobi korras mängija oma:
      Turbod(obv mega super nit br aga bustosse tee on väga pikk, samas võib shotte võtta nat obv):
      312$ - 3,25$ 45man
      442$ - 6,5$ 18man
      624$ - 6,5$ 45man
      1088$ - 16$ 18man
      1152$ - 12$ 45man
      1348$ - 7,7$ 180man
      1836$ - 27$ 18man
      2100$ - 12$ 180man
      2584$ - 38$ 18man
      2592$ - 27$ 45man
      3648$ - 38$ 45man
      4080$ - 60$ 18man
      5760$ - 60$ 45man
      6300$ - 36$ 180man
      7752$ - 114$ 18man
      10944$ - 114$ 45man
      15300$ - 225$ 18man

      /68BI*18man
      96BI*45man
      113BI*90man
      175BI*180man
      d

      Comment

      • OuMaiGaad
        Õpihimuline Mängur
        • Feb 2010
        • 482

        #693
        Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

        ty seda sama mõtlesingi

        Comment

        • Madis Very
          Bännitud
          • Aug 2009
          • 2951

          #694
          Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

          UR WELCOME !

          Comment

          • bounce
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 865

            #695
            Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

            hommikul starsis:

            Ta11y18: where's tartu?
            bounce-est: estonia
            Ta11y18: thats where encino man was from lol

            Comment

            • macroTilt
              seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
              • May 2010
              • 629

              #696
              Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

              nadal tagasi alguse saanud loo jatk...

              Parasiitidest puretud koer tõi piinajale väärteomenetluse

              Pärnu kristlasele ja õpetajale Marge Arumäele kuulunud saksa lambakoer Claudia jõudis loomade varjupaika ja arstide hoole alla viimasel minutil: äsja poeginud koera tagajalad oli vakladest puretud ja emakas põletikus. Claudia kaht kutsikat ei õnnestunudki päästa.
              Rõõmuga saab nüüd teatada, et Claudia kosub jõudsalt, kuid vähem rõõmu on loomasõpradel tõsiasjast, et piinaja suhtes ei algatatudki kriminaalmenetlust ja hooletut daami ootab kõige rohkem 18 tuhat krooni trahvi.




              Comment

              • BuildUp
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2547

                #697
                Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
                Norm on tööl olla kui elektrit pole. Õnneks läpaka aku veel 2h peab vastu.
                BREM piinab endiselt?

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #698
                  Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                  Augustis on minu tutvusringkonnas ikka jõhkralt palju sünnipäevi, k.a endal :)

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #699
                    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                    Sest palju lapsi planeeritaksegi suveks. Teine laine on mai kuus, sest suvel seksitakse rohkem :)

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #700
                      Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                      Ja nii ongi õige!

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #701
                        Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                        Ah minge kanni. Omastarust regasin starsis $11 turkale, mitu tundi isuga mänginud ja vaatasin, et ohoo rahades. Uurin prizepooli, et kole väike ning siis märkasin, et $1.1 turka...

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #702
                          Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                          Kes täna peole? Me pundiga linnas varsti. Uus PokkeriProd.com kokkutulek ja suvepäevade volüüm kkaks.

                          Comment

                          • Platinum
                            FPP Pro
                            • Jan 2010
                            • 248

                            #703
                            Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                            miks keegi ei öelnud, et 13. reede on. Poleks pokkerit lahti võtnud

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #704
                              Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              Kes täna peole? Me pundiga linnas varsti. Uus PokkeriProd.com kokkutulek ja suvepäevade volüüm kkaks.
                              Holly või Venusesse ilmselt, aga pole kindel kuhu lõpuks jõuan


                              e: Angelisse kindlasti mitte, ühe korra üks tuttav(gay) viis mind sinna ülimudas peaga. Pärast seda pole miski endine.....
                              Last edited by inward; 13.08.10, 18:41.

                              Comment

                              • Madis_89
                                Grinder
                                • Feb 2009
                                • 841

                                #705
                                Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                                Oi taevas kui tore härrasmees reporteris oli just. (rainer masing)

                                Comment

                                Working...