*** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #646
    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

    mis neid treening saite veel on? DC, cardrunners, stox jms ? Tahaks mingi saidi valida endale, videosi vahtida ja vb isegi coachi saada, et parimaks maailmas saada

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #647
      Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

      Algselt postitas leits Vaata postitust
      mis neid treening saite veel on? DC, cardrunners, stox jms ? Tahaks mingi saidi valida endale, videosi vahtida ja vb isegi coachi saada, et parimaks maailmas saada
      DeucesCracked on kõige odavam ja üsna kvaliteetne ja mahukas, $30/kuu, saab ainult 1 kuu kaupa võtta ja võid kuuga kõik videod alla tõmmata ja hiljem saab alati vaadata, pole mingeid piiranguid.

      BlueFirePoker on Phil Galfondi loodud sait, valik on väike, aga kvaliteetne. Mul kasutaja olemas, mingi 5 kuud järel, võib mingi 3 peale selle klappida kui tahad, 6 kuud miinimum see muidu ja videode vaatamiseks kehtivad kasutajat vaja.

      CardRunners ka vist kuu kaupa ei käi, kindel ei ole tho.

      Stoxi enam pole, liitus CardRunnersiga peale seda kui nende lead coach cheateriks osutus.

      Comment

      • taavi
        Grinder
        • Oct 2008
        • 684

        #648
        Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
        DeucesCracked on kõige odavam
        Kui kõige odavamat otsida siis...
        "Truly free poker training". Sinna regad + connectid oma FTP username ära. Nüüd pead teenima 3000-8500 FTP punkti ja siis saad kuuajase accessi kätte. Saad ka varem aga proportsioon punktidega ja ka jama. Reklaam ütleb, et punkte ära ei võeta ja MRG-st maha ei lähe.

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #649
          Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

          Hmm, kindel et maha ei l2he :D? ei viidsi pärast vaadata kui mingid ime deductionid hallavad tule,a

          ei taha v2ga uskuda et tasuta lounaid olemas on. mis nad minu kaudu saavad kui ma genen neile mingi 5-8k punkti ära (mis on iisi) ning minul midagi rakebackist maha ei l2he + punkte ka ära ei võeta, wierd

          keegi konkreetset aadressi saab sellele asjale anda?
          Last edited by leits; 12.08.10, 11:54.

          Comment

          • taavi
            Grinder
            • Oct 2008
            • 684

            #650
            Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

            Algselt postitas leits Vaata postitust
            Hmm, kindel et maha ei l2he :D? ei viidsi pärast vaadata kui mingid ime deductionid hallavad tule,a

            ei taha v2ga uskuda et tasuta lounaid olemas on. mis nad minu kaudu saavad kui ma genen neile mingi 5-8k punkti ära (mis on iisi) ning minul midagi rakebackist maha ei l2he + punkte ka ära ei võeta, wierd

            keegi konkreetset aadressi saab sellele asjale anda?
            Try live roulette online with real dealers. Play European, American, and themed roulette for real money online in India.

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #651
              Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

              lugesin FAQi l2bi .. huvitav .. proovin ära ilmselt

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #652
                Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                Tra, kui hea, et kodus on värske hapukurgi vett. nuts.

                Comment

                • ingu
                  Bännitud
                  • Jan 2010
                  • 1283

                  #653
                  Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                  [YOUTUBE]P8Q5j9kXT_o[/YOUTUBE]

                  Comment

                  • flipmachine
                    Pokkerihai
                    • Jul 2009
                    • 1857

                    #654
                    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                    Tulin just kesklinnas, kus noortepäeva raames sõbra bänd esimest kordalavalaudu tallas . Super lihtsalt !

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #655
                      Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                      Starsis polegi enam nl5 ?

                      Comment

                      • ingu
                        Bännitud
                        • Jan 2010
                        • 1283

                        #656
                        Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                        Algselt postitas inward Vaata postitust
                        Starsis polegi enam nl5 ?
                        On ju

                        Comment

                        • -andres-
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4546

                          #657
                          Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                          http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=390314

                          Kolmapäeval Tallinnas alanud Pokerstars.com Euroopa Pokkeriturnee (EPT) raames saabus Eestisse mitmeid maailma absoluutsesse tippu kuuluvaid mängijaid. Itaallane Dario Minieri rääkis Õhtulehele pokkerimängija tavaelust ehk luksusautodest, naistest ja hulludest otsustest.

                          Mis on esimesed muljed Tallinnast?

                          Olen ise roomlane ja mulle meeldib, et Tallinn nõretab sarnaselt minu kodulinnale ajaloost. Ning tüdrukud on väga nunnud. Kohe ausalt.

                          Kui ma tahaks Darioga Swiss hotellis pilti teha, oleks see tehtav?

                          Comment

                          • antnx
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3102

                            #658
                            Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            NSFW and under 18...well...under 18 is ok

                            Comment

                            • rahvavaenlane
                              Klubi Liige
                              • Dec 2009
                              • 3040

                              #659
                              Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              Ment raisk, kui ma sind veel järgmine kord angelis näen siis saad koheselt seksuaalselt ahistatud pedede poolt.

                              Ainult dongid lähevad KK preflopis allin.
                              su jutt läheb su oma tabeliga vastuollu, aga mul pohh, mul oma tabel.

                              Comment

                              • rahvavaenlane
                                Klubi Liige
                                • Dec 2009
                                • 3040

                                #660
                                Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                                Algselt postitas -andres- Vaata postitust
                                http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=390314

                                Kolmapäeval Tallinnas alanud Pokerstars.com Euroopa Pokkeriturnee (EPT) raames saabus Eestisse mitmeid maailma absoluutsesse tippu kuuluvaid mängijaid. Itaallane Dario Minieri rääkis Õhtulehele pokkerimängija tavaelust ehk luksusautodest, naistest ja hulludest otsustest.

                                Mis on esimesed muljed Tallinnast?

                                Olen ise roomlane ja mulle meeldib, et Tallinn nõretab sarnaselt minu kodulinnale ajaloost. Ning tüdrukud on väga nunnud. Kohe ausalt.

                                Kui ma tahaks Darioga Swiss hotellis pilti teha, oleks see tehtav?
                                ma ei arvanud, et sa nii p..e oled.

                                Comment

                                Working...