Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!
Siuke teema siis ühes müügiportaalis:
MÜÜJA: (pakub ericsson w880i-d)
Kauba kirjeldus:
Telefon töötab, miker vahest jamab ei tea miks. välimus on normaalne. akulaadijat ja kõrvaklape kaasa anda kahjuks ei ole. aku peab muidu vastu kuskil neli viis päeva. eesti keelt ei ole, aga see ei sega kasutamast:).
Küsimus: Tere! Mis see miker täpsemalt on,ma ei saanud aru? Kas ekraaniga jamasid pole? Kas helistada saab? Kas kõlar töötab ja muusika player on seal? Kas mälukaart on ka kaasa anda?
Vastus: mikrofon, ma ei mäleta kas tuli kõvema häälega rääkida või hääl hakkis, pole praegu proovind enam. ekraaniga pole ühtki jama, helistada saab, aga ongi et kuidas teine sind kuuleb(mikrofon jampsib), kõlar töötab ja muusika pleier on ka seal olemas. mälukaarti mul kahjuks pole lubada kohe, kunagi oli poole gigane kuskil, aga see tuleb üles leida
Küsimus: Kas telefoniga oli kaasas mingi võtti,et kruvid telefonil lahti keerata,juppideks et saaks võtta,et näiteks nupud ära vahetada? Või seda saab ka 5 nurga võtmega keerata lahti vms???
Vastus: kaasas mul pole seda, endal olemas küll, ma tean et sinna läheb T6 kruvikeeraja, ehituspoes 75kulli komplekt 3tk
Küsimus: Kruvikeerajaga ostaks mobla ära,kuna ise pole kusagilt sellist leidnud poes.
Siuke teema siis ühes müügiportaalis:
MÜÜJA: (pakub ericsson w880i-d)
Kauba kirjeldus:
Telefon töötab, miker vahest jamab ei tea miks. välimus on normaalne. akulaadijat ja kõrvaklape kaasa anda kahjuks ei ole. aku peab muidu vastu kuskil neli viis päeva. eesti keelt ei ole, aga see ei sega kasutamast:).
Küsimus: Tere! Mis see miker täpsemalt on,ma ei saanud aru? Kas ekraaniga jamasid pole? Kas helistada saab? Kas kõlar töötab ja muusika player on seal? Kas mälukaart on ka kaasa anda?
Vastus: mikrofon, ma ei mäleta kas tuli kõvema häälega rääkida või hääl hakkis, pole praegu proovind enam. ekraaniga pole ühtki jama, helistada saab, aga ongi et kuidas teine sind kuuleb(mikrofon jampsib), kõlar töötab ja muusika pleier on ka seal olemas. mälukaarti mul kahjuks pole lubada kohe, kunagi oli poole gigane kuskil, aga see tuleb üles leida
Küsimus: Kas telefoniga oli kaasas mingi võtti,et kruvid telefonil lahti keerata,juppideks et saaks võtta,et näiteks nupud ära vahetada? Või seda saab ka 5 nurga võtmega keerata lahti vms???
Vastus: kaasas mul pole seda, endal olemas küll, ma tean et sinna läheb T6 kruvikeeraja, ehituspoes 75kulli komplekt 3tk
Küsimus: Kruvikeerajaga ostaks mobla ära,kuna ise pole kusagilt sellist leidnud poes.
Comment