*** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #286
    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

    Algselt postitas ingu Vaata postitust
    Ma 20 ja 2 pakki päevas. Pruun Philip Morris hakkab juba lahjaks jääma. Peab midagi ette võtma, ei taha 25 aastaselt 3 pakki punast Paramounti päevas kakkuda.

    5 aasta p2rast köhid ilmselt verd

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #287
      Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

      Kõige tobedam on, kui sa feilid pärast 9kuud suitsuvaba olles ja siis uuesti hakkad nagu mul oli eelm aasta. Nagu oleks juba olnud vabanenud, aga ei.

      Naljakas, kuidas mõnedes filmides tehakse jubedalt suitsu, suurte korpide poolt ära makstud, et raiska veel rohkem propageerida vms.

      Comment

      • BuildUp
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2547

        #288
        Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

        Mul 2 pakki ei lähe, aga ca 1 läheb küll päevas. Peaks endaga sellise diili tegema tegelt, et tavalist suitsu enam ei tõmba. Et kui ostan, siis ostan sigarillosid(Al Capone etc.) ja snusi.

        Comment

        • raunsz
          Vana Tegija
          • Jan 2010
          • 1492

          #289
          Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

          Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
          Mul 2 pakki ei lähe, aga ca 1 läheb küll päevas. Peaks endaga sellise diili tegema tegelt, et tavalist suitsu enam ei tõmba. Et kui ostan, siis ostan sigarillosid(Al Capone etc.) ja snusi.
          Ma pole kunagi tavalisi pakke teinud. (proovinud obv olen ja joomingute ajal 1-2 teinud)

          Aga kanepit olen sitaks teinud ning kui midagi suitstanud, siis ostsime ka ainult AL Capone. Rahabossude värk!

          Comment

          • Godspeed_EJ
            Klubi Liige
            • Nov 2009
            • 3049

            #290
            Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

            Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
            Mul 2 pakki ei lähe, aga ca 1 läheb küll päevas. Peaks endaga sellise diili tegema tegelt, et tavalist suitsu enam ei tõmba. Et kui ostan, siis ostan sigarillosid(Al Capone etc.) ja snusi.
            Cigarillode peale üleminek on libe tee. Ma tegin vist ca 10a suitsu ja siis otsustasin ka, et aitab. Õlle kõrvale läks aga ikka vahest paar Capone, üsna pea hakkas nädala sees ka neid minema. Lõpuks tõmbasin lihtsalt suitsu asemel Capone, kuni nendest ka loobusin.

            Nüüd, vahest harva, rullin ise tubakast plötski, aga mingit vajadust, kui sellist, enam tubakatoodete vastu ei ole.

            Comment

            • rohelinekonn
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 3808

              #291
              Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

              suitsetan kui joon aga siis ikka viisakalt. Ilma alkoholita juhtub vbl üks kaks suitsu nädalas kui sedagi. Kunagi ammusel ajal suitsetasin igapäevaselt

              Comment

              • ristijeesus
                Klubi Liige
                • Oct 2009
                • 2533

                #292
                Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                Algselt postitas ingu Vaata postitust
                Ma 20 ja 2 pakki päevas. Pruun Philip Morris hakkab juba lahjaks jääma. Peab midagi ette võtma, ei taha 25 aastaselt 3 pakki punast Paramounti päevas kakkuda.
                Ise kiskusin umbes 13 aastaselt alates, oma 20 aastat teeb siis kokku, aga ükspäev mõned aastad tagasi võtsin kätte ja enam ei teinud. Päris vabaks pole saanud, kui tinutan, siis korsten tossab täiega, aga pärast enam ei taha jälle. Naisele ka ei meeldi tahmahais Ingu otsi korralik naine endale, see annab kõva boosti

                Comment

                • ingu
                  Bännitud
                  • Jan 2010
                  • 1283

                  #293
                  Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                  Kui 14 olin sain endale elu esimese tüdruku tänu kellele hakkasin suitsetama. Nüüd siis vaja naist tänu kellele lõpetaks ära :D

                  Comment

                  • antnx
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3102

                    #294
                    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                    Kes grindib starsis nl25? 6max
                    Last edited by antnx; 05.08.10, 15:11.

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #295
                      Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                      Algselt postitas ingu Vaata postitust
                      Ma 20 ja 2 pakki päevas. Pruun Philip Morris hakkab juba lahjaks jääma. Peab midagi ette võtma, ei taha 25 aastaselt 3 pakki punast Paramounti päevas kakkuda.

                      Mina alustasin suitsetamist saekaatrimehena (gümna kõrvalt suvevaheajal) aga keskmiselt kahte pakki päevas pole kunagi teinud. Muidugi on olnud päevi, kus on ka 3+ pakki läinud aga pigem olen liikunud ikka lahjemate markide peale. Kõige kangemad variandid panevad krt lõualuud valutama

                      Comment

                      • s1990n
                        Jube Noob
                        • Mar 2009
                        • 107

                        #296
                        Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                        Algselt postitas antnx Vaata postitust
                        Kes grindib starsis nl25? 6max
                        Mina.Tegin väikse bluff all-ini kh sinu vastu.Aga ära muretse enam ei tee.Ei hakka omadega mingit metat korraldama.

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #297
                          Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                          mine muffi.. ma ei suuda irvitamist lõpetada.. hulle homeboy seal videos ikka..

                          [YOUTUBE]EzNhaLUT520[/YOUTUBE]

                          Comment

                          • isenseven
                            Grinder
                            • Sep 2009
                            • 598

                            #298
                            Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                            http://www.osta.ee/index.php?fuseact...em_id=14077577
                            on soovi? :D rohvelkohvel

                            Comment

                            • ingu
                              Bännitud
                              • Jan 2010
                              • 1283

                              #299
                              Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                              IRWWW

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #300
                                Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                                Algselt postitas isenseven Vaata postitust
                                IRWWWWWWWWWWW
                                ei ole võimalik :D

                                Comment

                                Working...