*** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Allanaator13
    FPP Pro
    • Sep 2009
    • 285

    #271
    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

    kas keegi teab tartus mingit söögikohta kust ma saaks koju tellida ja kaardiga maksta?

    Comment

    • Fortune
      IP
      • Oct 2008
      • 1396

      #272
      Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

      Keegi teab, kas mul tasub ordile osta universaallaadijat või rikub see akut?

      Comment

      • ristijeesus
        Klubi Liige
        • Oct 2009
        • 2533

        #273
        Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

        Kui voldid, amprid klapivad, siis ei riku ta ühti. Oli endalgi kunagi.

        Comment

        • PokerDevil
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1177

          #274
          Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

          Ma lihtsalt küsin, et ega keegi FTP ja starsi vahel cashi ei liiguta? Mind lihtsalt huvitab. Muud midagi.

          if u know what I mean.

          Comment

          • neeme
            Grinder
            • Nov 2008
            • 540

            #275
            Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

            Sain enda uue 24 tollise monitori just kätte! :)
            Päris hea tundub. !!

            Comment

            • J0kker
              Grinder
              • Feb 2009
              • 865

              #276
              Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!




              kellegi blogi siit foormist?:D
              Käte kommenteerimised on nutsid:D

              Comment

              • ingu
                Bännitud
                • Jan 2010
                • 1283

                #277
                Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                Keegi e-siragetti kasutab?

                Comment

                • J0kker
                  Grinder
                  • Feb 2009
                  • 865

                  #278
                  Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                  i do

                  Comment

                  • ingu
                    Bännitud
                    • Jan 2010
                    • 1283

                    #279
                    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                    Mul läheb 2 pakki suitsu ööpäevas. 6 aastat suitsetanud. Nätsu närinud, ei aidanud. Plaastreid kandnud, aitasid. Aga kui jooma hakkad pole neist ka mingit kasu. Ei teagi mõtlen kas osta see e-sigaret või ei. Mis arvad? on kasu?

                    Comment

                    • J0kker
                      Grinder
                      • Feb 2009
                      • 865

                      #280
                      Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                      See on järgmine addiction. Sa võid suitsetamise maha jätta, aga selle asemel hakkad sa seda e-sigarit koguaeg imema. Suitsu teed nii ca 1h tagant, aga see e-sigaret on koguaeg suus nagu pulgakomm. Pluss need e-sigaretid on veel arengujärgus, suht kergelt võivad katki minna, seal on ühendused mis on päris nõrgad ja neid peab tinutama. Et eks see ole omakorda ettevõtmine, aga ma usun et suitsust saad lahti.Ja need e-sigaretid sisaldavad nikotiini ikka, aga lihtsalt nad on tõrvavabad. See vahe on neil.

                      Edit : see on minu kogemus e-sigaretist

                      Comment

                      • soouni
                        Grinder
                        • Jul 2010
                        • 771

                        #281
                        Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                        Ingu pokernewsi foorumis on selle kohta päris pikk arutelu ka kui üles viitsid otsida.

                        Comment

                        • Kloonike
                          Grinder
                          • Nov 2008
                          • 898

                          #282
                          Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                          Mul ka e-sigaret. Ilma nikotiinita on ta täiesti mõttetu junnike. Teen ikka suitsu edasi. Sama lugu nagu Ingul, ainult kauem olen tõmmanud ja tavaliselt 1,5 pakki päevas. Olen paar korda maha jätnud, kuid iga kord jooma hakates on pläru hambus ja paar päeva hiljem tagasi vanal teel.

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #283
                            Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                            kloonike miks sul praegu meeldib tais olla, kui seal on nii piidrid ilmad. .. valusalt kallab ju

                            Comment

                            • ingu
                              Bännitud
                              • Jan 2010
                              • 1283

                              #284
                              Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                              Ma 20 ja 2 pakki päevas. Pruun Philip Morris hakkab juba lahjaks jääma. Peab midagi ette võtma, ei taha 25 aastaselt 3 pakki punast Paramounti päevas kakkuda.

                              Comment

                              • Kloonike
                                Grinder
                                • Nov 2008
                                • 898

                                #285
                                Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                                Algselt postitas leits Vaata postitust
                                kloonike miks sul praegu meeldib tais olla, kui seal on nii piidrid ilmad. .. valusalt kallab ju
                                Kle ma Tallinnas juba eelmisest kuust, et veidi grindida. Varsti tagasi

                                Terve aasta Tais passida ei ole mõtet. Kõige etem ongi vist nii, et parimad hooajad kombineerida. Saab elule vaheldust. Mul viskas sealne läbu lõpuks nii siibrisse ära.

                                Comment

                                Working...