Fotokaamera.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • SALSABOY
    FPP Pro
    • Jun 2010
    • 287

    #1

    Fotokaamera.

    Kui keegi midagi fotokaameratest jagab siis palun pm mulle.
  • -andres-
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4546

    #2
    Re: Fotokaamera.

    Katsuge tõesti veidi olla, inimene küsis nõu ning ei ole vaja igalpool trollida.
    Offtopicu teemas tehke omavahel kasvõi võidu.

    Comment

    • doomslang
      Räme Fish
      • Aug 2010
      • 10

      #3
      Re: Fotokaamera.

      Phillips teeb nuts kaameraid. Igas hinnaklassis ületavad suht kõik muud nimed. Kindlasti hoia eemalse Sony-st. Sa mõtled seebikarpi või rohkem handycami?

      Comment

      • VinQbator
        FPP Pro
        • Dec 2008
        • 214

        #4
        Re: Fotokaamera.

        Oot, mis sonyl viga? Kas kumbagi neist isenditest ei oleks kindlasti mõtet punktide eest võtta?
        Esimene
        Teine

        Seal kauba valik üldse nii sitt, et ei oska punkte kuhugi kulutada...

        Comment

        • doomslang
          Räme Fish
          • Aug 2010
          • 10

          #5
          Re: Fotokaamera.

          Mul on mõlemad olnud. Phillips on parim. Tõenäoliselt ei ostagi kunagi teiste firmade kaamerat kui Phillips. Sony aga on kahtlane... kallis, "ilus" aga kui kasutada siis aegapikku hakkad tundma puudusi. Usu mind, neid on palju.

          Comment

          • ziimukaz
            Grinder
            • Jan 2010
            • 741

            #6
            Re: Fotokaamera.

            Algselt postitas doomslang Vaata postitust
            Mul on mõlemad olnud. Phillips on parim. Tõenäoliselt ei ostagi kunagi teiste firmade kaamerat kui Phillips. Sony aga on kahtlane... kallis, "ilus" aga kui kasutada siis aegapikku hakkad tundma puudusi. Usu mind, neid on palju.
            lol, what?

            Comment

            • nomerlot
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 2233

              #7
              Re: Fotokaamera.

              ma ei teadnudki, et Philips kaameraid teeb. Muu tehnika Philipsilt on küll konkreetne sõnnik, niipalju kui mina olen kokku puutunud.

              Comment

              • VinQbator
                FPP Pro
                • Dec 2008
                • 214

                #8
                Re: Fotokaamera.

                lol, hakkasin natuke ise vaatama ja need kaks kaamerat seal PKR-i poes... punktide väärtus seal on umbes 700$=1M punkti. Ehk siis umbes 3 korda odavamalt saaks need kaamerad netist tellida kui sealt.

                Comment

                Working...