Kui keegi midagi fotokaameratest jagab siis palun pm mulle.
Fotokaamera.
Collapse
X
-
Re: Fotokaamera.
lol, what?Algselt postitas doomslang Vaata postitustMul on mõlemad olnud. Phillips on parim. Tõenäoliselt ei ostagi kunagi teiste firmade kaamerat kui Phillips. Sony aga on kahtlane... kallis, "ilus" aga kui kasutada siis aegapikku hakkad tundma puudusi. Usu mind, neid on palju.
Comment
Comment