Kuna suvi käes ja ilusad ilmad ning rahvas rohkem väljas aega veetmas/sporti tegemas, siis ehk leidub rahvast kes üsna tihti võrkpalli mängimas kusagil värskes õhus, võib ka rannas. Päisa päeva ajal vast tapab ära aga õhtupoolikud oleks väga pro. Kui leidub sellised inimesi siis võiks märku anda kui on ruumi kampa veel yhele amatöörile, või kui suurem huvi võib ka ju mingi siit seltskonnaga minna
Comment