Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!
eh, kus OT regularid tana on?
hirmuaratavalt vaikne siin kuidagi. naerda tahaks!
ja k6ik friirolli s6brad, just algas 100 000$ monthly Starsis.
ise sain juba duubli
tiba jai puudu et oleks teise duubli otsa saanud, ehk KK vs AA ja mina out.
GL k6igile kes mangivad!
eh, kus OT regularid tana on?
hirmuaratavalt vaikne siin kuidagi. naerda tahaks!

ja k6ik friirolli s6brad, just algas 100 000$ monthly Starsis.
ise sain juba duubli
tiba jai puudu et oleks teise duubli otsa saanud, ehk KK vs AA ja mina out. GL k6igile kes mangivad!
Comment