Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!
Tal juba ka mitmeid tunde see jama ja tundub, et asi siiski kontopõhine, mitte opsüsteemist lähtuv. Windows Live käkk, loodetavasti saab varsti korda.
Edit: Siiski minu arvutist sai ta ilusti sisse logitud. Ja olles sees, logis ta uuesti enda arvutist ja minu omas viskas kirja, et olete teisest arvutist sisse loginud, aga päriselt ikkagi sisse ei saanud. Hui teab mis jama on.
Tal juba ka mitmeid tunde see jama ja tundub, et asi siiski kontopõhine, mitte opsüsteemist lähtuv. Windows Live käkk, loodetavasti saab varsti korda.
Edit: Siiski minu arvutist sai ta ilusti sisse logitud. Ja olles sees, logis ta uuesti enda arvutist ja minu omas viskas kirja, et olete teisest arvutist sisse loginud, aga päriselt ikkagi sisse ei saanud. Hui teab mis jama on.

Comment