***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Viski
    Õpihimuline Mängur
    • Jan 2010
    • 393

    #1831
    Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

    Räige munchies praegu. omgggggggggggggggggggggggggggggg

    Comment

    • Viski
      Õpihimuline Mängur
      • Jan 2010
      • 393

      #1832
      Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

      hotcocacolapepsi, kutsu külla mind, ma tõmban koos skyline ja sinuga ennast põrsaks.

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #1833
        Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

        rofl, ei tna ei saa
        ma just ravisin end terveks

        Comment

        • Madis Very
          Bännitud
          • Aug 2009
          • 2951

          #1834
          Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

          Kui keegi viitsib matrixeid funida siis ootan juba ca 5min ja ikka üksi 26/36$ matrixites@ftp
          search: Madis very

          suht sick koht, et kedagi ei tule zzzzzzzzz

          Comment

          • runnar
            Grinder
            • Oct 2008
            • 740

            #1835
            Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

            dorbekid püüavad igal pool suuri kalu:
            27.juulil püüti Vastse-Kuuste paisjärvest 18,5 kilogrammi kaalunud karpkala. Seni kehtinud Eesti rekord löödi 100 grammiga. Hiigelkala püügiau jagavad Lõuna-Eesti Kalastajate Klubi liige Andre Kahar ja Davet Dorbek.

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #1836
              Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

              Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
              Kui keegi viitsib matrixeid funida siis ootan juba ca 5min ja ikka üksi 26/36$ matrixites@ftp
              search: Madis very

              suht sick koht, et kedagi ei tule zzzzzzzzz

              Isegi mängiks neid vahel aga ka oluliselt madalama BI-ga võibki nende täitumist ootama jääda.

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #1837
                Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                Yks pani hea kommentaari PTR-is sellele "god bells him!"
                Rofl...

                Ma ei kujuta ette,isegi kui iga käsi nuppe kütta ei kaota nii palju ju?

                Comment

                • ingu
                  Bännitud
                  • Jan 2010
                  • 1283

                  #1838
                  Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                  äkki on valesti programeeritud bot ? omanik kuskil havail hetkel arvab et koju tuleb suured papid peal, aga näe valesti läks miskit

                  Comment

                  • nomerlot
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 2233

                    #1839
                    Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                    Siiber sai, et pardel korralikult puhast tööd ei tee. Läksin poodi, ostsin tõsised vanakooli žiletid.
                    Krt, lõug on nüüd siledam kui tite pepu! Pardel läheb sahtlisse tolmu koguma.

                    Peaks veel mingeid vanakooli asju juurutama. Traksid ja filmiga fotokas näiteks.

                    Comment

                    • low-flow
                      Klubi Liige
                      • Jul 2009
                      • 1208

                      #1840
                      Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                      Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                      Peaks veel mingeid vanakooli asju juurutama. Traksid ja filmiga fotokas näiteks.
                      Vaata et siis avalikus kohas trakse ei tõmba, miilits viib kohe ära.

                      Comment

                      • Provoker
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 3067

                        #1841
                        Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                        Mul juba teine aasta vanakooli žilett kasutusel. Ei kurda kuigi sisse võib endale küll päris kergelt lõigata, eriti kui sünnimärke vms on vaja kraapida.

                        Comment

                        • ingu
                          Bännitud
                          • Jan 2010
                          • 1283

                          #1842
                          Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                          no tra õde ja vend istuvad msnis.. mul sisse ei logi. kuradi jebla
                          Tra no niii närvi ajab ma saan siit samast arvutist kus olen oma vanasse msni logida ja venna omasse ka, aga mu õigesse ei lähe. mingi kuradi error 801941f7. Teie kontaktiloend ei ole hetkel kasutatav .no ttra
                          Last edited by ingu; 30.07.10, 12:05.

                          Comment

                          • ristijeesus
                            Klubi Liige
                            • Oct 2009
                            • 2533

                            #1843
                            Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                            Mul naisel sama lugu. Oleme samas võrgus, mul winxp-ga no problems, aga tal maciga ei logi sisse.

                            Comment

                            • ziimukaz
                              Grinder
                              • Jan 2010
                              • 741

                              #1844
                              Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                              Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                              Mul naisel sama lugu. Oleme samas võrgus, mul winxp-ga no problems, aga tal maciga ei logi sisse.
                              +1 maciga ei logi sisse juba hommikust saati

                              Comment

                              • ingu
                                Bännitud
                                • Jan 2010
                                • 1283

                                #1845
                                Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                                Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                                Mul naisel sama lugu. Oleme samas võrgus, mul winxp-ga no problems, aga tal maciga ei logi sisse.
                                sa mõtled @right now ??? no ma proovisin ebuddyga ka sinna saan a ta ütleb et mind 140 uut kontakti lisanud. ma ei tea miks nii. need kontaktid pole viirused vaid need inimesed kes mul msnis olemas juba.

                                E:Mul XP. Loogika puudub selles et igasse msni saan siit arvutist peale enda

                                Comment

                                Working...