Hei, palun keegi vaadake oma starsi kataloogis asuva user.ini faili sisse notepadiga, kas seal on mõni rida, mis viitaks notede salvestamise kataloogile ja pastege see palun siia... see rida..
xp-ga on asi lihtne - see on samas kataloogis kus starsi foldergi, vistaga oli kuskil perse august, notes.txt oli vana faili nimi.
Mul kukkus eile nelipakk õlli maha. Mitte et rahaliselt nii suur kaotas, aga poodi enam tagasi ei jõudnud. Plaan oli 2 õlli sõbrale ja mulle ja vaikselt turnat toksida. Õlli polnud ja pood kinni tuli vene viin võttta :D
Comment