***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tarmonator
    Lingiparandaja
    • Oct 2008
    • 3274

    #1741
    Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

    kui inimesed midagi tahavad, siis nad teavad oma õigusi väga hästi, aga unustavad tihti oma kohustused. väike mõttetera.

    Comment

    • harryahven
      Pokkerihai
      • Dec 2009
      • 1964

      #1742
      Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

      Algselt postitas neeme Vaata postitust
      Valisin 3 tk välja, mille vahelt valida.
      Oskab keegi kiita/laita midagi neist ?

      Hinnavaatlus.ee on Eesti suurim ja vanim tehnikaalast hinnainfot ja nõuandeid edastav internetikeskkond.

      Hinnavaatlus.ee on Eesti suurim ja vanim tehnikaalast hinnainfot ja nõuandeid edastav internetikeskkond.

      http://www.hinnavaatlus.ee/products/...itorid/124049/
      neist ei soovitaks ühtegi, endal oli see viimane, täielik bs, läks perse 2x ja see, et ta on 27" ei tähenda, et mugavam mängida oleks. pilt ka sitt ja reso on ikkagi üsna väike. sain õnneks ordist oma raha tagasi. mõtlesin osta uue samsungi, P2770H ehk siis sinu esimesest valikust veits teise versiooni (ilma telku mölluta).lugesin palju reviewsid ja olen suht kindel, et see oleks neist kolmest etem valik. ise aga otsin suuremat reso (1900x1200) ja ostan endale järgmine nädal selle: http://www.hinnavaatlus.ee/products/...itorid/103493/ kuna arvutimänge ei mängi, siis usun, et jään rahule.

      Comment

      • macroTilt
        seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
        • May 2010
        • 629

        #1743
        Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

        aga jah, kes seal ennem kysis Ingu kaest, et mille parast istus.
        haha, vennad kes kinni on istunud ei vasta sellele kunagi, heal juhul saad par. nr

        hea, et aastaga paasesid. gl pokkeris ja paremaid otsuseid tulevikus!

        Comment

        • ingu
          Bännitud
          • Jan 2010
          • 1283

          #1744
          Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

          Võiksin ju vastata, aga mi see annab teile? Mille eest võõras inimene (teiejaoks) ära oli ei anna ju mitte midagi teile :)

          Comment

          • BuildUp
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2547

            #1745
            Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

            Algselt postitas ingu Vaata postitust
            Võiksin ju vastata, aga mi see annab teile? Mille eest võõras inimene (teiejaoks) ära oli ei anna ju mitte midagi teile :)
            I`m sure you like this one.

            [YOUTUBE]<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/6xIg20iz8ig&amp;hl=en_US&amp;fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/6xIg20iz8ig&amp;hl=en_US&amp;fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>[/YOUTUBE]

            Comment

            • ingu
              Bännitud
              • Jan 2010
              • 1283

              #1746
              Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

              Tegelt ei meeldi. Aga mulle meeldib The Rookies - liblikad, kui mul kass on

              Comment

              • Godspeed_EJ
                Klubi Liige
                • Nov 2009
                • 3049

                #1747
                Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                Algselt postitas ingu Vaata postitust
                Võiksin ju vastata, aga mi see annab teile? Mille eest võõras inimene (teiejaoks) ära oli ei anna ju mitte midagi teile :)
                Ega ei annagi.

                Samas, kui rikkusid seadust ja tegid sellega kellelegi kahju, siis väga ei halaks ka telefoni kasutusõiguse pärast.

                Tarmonaator võttis selle mõtte hästi kokku.

                Comment

                • BuildUp
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2547

                  #1748
                  Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                  Algselt postitas ingu Vaata postitust
                  Tegelt ei meeldi. Aga mulle meeldib The Rookies - liblikad, kui mul kass on
                  See liiga vana kraam, varsti tuleb uut ja parimat.

                  Comment

                  • ingu
                    Bännitud
                    • Jan 2010
                    • 1283

                    #1749
                    Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                    Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
                    See liiga vana kraam, varsti tuleb uut ja parimat.
                    kust tead, sa laulad v :D ?

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #1750
                      Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                      Mul läks ka üks tuttav just väga tõsise asja eest 6 kuuks puhkama, nimelt ÜKT tunnid jäid õigeks ajaks ära tegemata 360+ ÜKT= 6 kuud, samas sai ta ka asja eest, korduvalt täis peaga sõitmine.


                      Minu arust peaks riigi huvi hetkel olema igal võimalusel panna rahvast maksimaalselt ÜKT tunde täitma, sest teine variant lihtsalt kulutab maksumaksja raha.

                      Comment

                      • runnar
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 740

                        #1751
                        Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                        Algselt postitas totaldonk Vaata postitust
                        ise ostsin hiljuti Samsung SyncMaster P2350 23" widescreen, väga rahul
                        mul ka see ligi aasta olnud, olen rahul

                        Comment

                        • rahvavaenlane
                          Klubi Liige
                          • Dec 2009
                          • 3040

                          #1752
                          Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                          Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
                          imo politsei nimetamine mendiks ütleb sinu kohta juba kõik.

                          ja ma ka ei muuda oma arvamust

                          sellise soojaga võib sulle andestada.

                          Comment

                          • macroTilt
                            seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
                            • May 2010
                            • 629

                            #1753
                            Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                            kodulinnas tehakse sporti ehk kergej6ustiku EM2010.


                            Venemaa jooksjad läksid Barcelonas valele staadionile võistlema
                            Venemaa jooksjad Maria Savinova, Svetlana Kljuka ja Tatjana Andrianova ajasid Barcelonas kergejõustikustaadionid segamini ja sõitsid EM-võistluste peaareeni asemel heitealade jaoks mõeldud staadionile.

                            Bussiga valele staadionile sõitnud venelannad tellisid eksimust avastades kiiresti takso ja suutsid siiski õigeks ajaks olümpiastaadionile jõuda, et osaleda 800 meetri eeljooksudes. Taksol kulus õigele staadionile sõiduks ligi tund aega.

                            Savinova ja Kljuka võitsid eile õhtul oma eeljooksu ja pääsesid teise ringi, eelviimase kohaga leppinud Andrianova jaoks on EM-võistlused lõppenud.

                            delfi.ee


                            a miks yldse jooksma minna, oleks v6inud ju otse randa minna? no tra, kuidas sellised apsakad saavad juhtuda sellise mastaabiga yrituste raames???

                            vamos a la playa, ohohohoooo

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #1754
                              Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                              Järsku on asi hoopis selles, et Maria,Sveta ja Tatja käisid eile õhtul kusagis lõdvestumas ja ganjat tegemas

                              Comment

                              • macroTilt
                                seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
                                • May 2010
                                • 629

                                #1755
                                Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                                lol, selle peale ma ei tulnudki. v6imalikv6imalik

                                Comment

                                Working...