Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!
elan ise suviti Haapsalus, aga jamile ei viitsinud minna(dunno why, jõhker kamp osse ja madalalaubalisi jne), kuigi selline muusika köidab küll...praegu kahetsen!!!
elan ise suviti Haapsalus, aga jamile ei viitsinud minna(dunno why, jõhker kamp osse ja madalalaubalisi jne), kuigi selline muusika köidab küll...praegu kahetsen!!!
TC
Comment